Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs Gordonas Haywardas didžiąją rungtynių dalį tempė Jutos „Jazz“ paskui save, tačiau tai pergalės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje negarantavo.

34
38
59%
10/17
10

Chriso Paulo vedama Los Andželo „Clippers“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 15:0 ir triumfavo Solt Leik Sityje vykusiose trečiose serijos rungtynėse 111:106 (21:34, 28:24, 33:26, 29:22). „Clippers“ susigrąžino aikštės pranašumą ir serijoje pirmauja 2-1.

Ketvirtasis serijos mūšis taip pat vyks „Jazz“ tvirtovėje.

Haywardas per 42 minutes pelnė 40 taškų (9/13 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 10/11 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 5 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 36 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje iš toli pataikęs Joe Inglesas padidino „Jazz“ pranašumą iki aštuonių taškų (96:88) ir tuomet aikštės šeimininkai visiškai išsibalansavo.

„Jazz“ nesugebėjo pelnyti taškų apie šešias minutes, o tuo pasinaudojusi „Clippers“ sužaidė pergalę lėmusią atkarpą, per kurią Chrisas Paulas surinko devynis taškus.

Jis mačą baigė savo sąskaitoje iš viso turėdamas 34 taškus (10/17 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 8/8 baudos) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“ lyderis taip pat dar atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko 38 naudingumo balus.

Los Andželo komandos pergalę apkartino Blake'o Griffino trauma. Aukštaūgis antrajame kėlinyje susižeidė dešinės kojos pirštą ir aikštėje daugiau nebepasirodė.

Per 18 aikštėje praleistų minučių puolėjas pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 40 (8 atk. kam.), George'as Hillas 26, Joe Johnsonas 15.

„Clippers“: Chrisas Paulas 34 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), DeAndre Jordanas 17 (13 atk. kam.), Lucas Mbah a Moute'as 15, Blake'as Griffinas 11.

Haywardo karjeros pasirodymas:

Rungtynių vaizdo epizodai:

Griffino trauma:

2017-04-22 12:41
Absoliui skylė po krepšiu pas Jutą.DeAndrės dominavimas ir Paulo nardymas nestebina,bet kad jau ir Moute įsidrąsino.Puikiai Griffiną pavadavo.Ta Goberto trauma atvėrė didžiulius plotus po krepšiu varžovams.