Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Andre Iguodala ketvirtojo kėlinio viduryje buvo prametęs visus 5 tritaškius, tačiau mačo pabaigoje tapo itin svarbiu faktoriumi arčiau krepšio. Puolėjas vieną po kito atliko galingus dėjimus į krepšį ir padėjo Oklando „Golden State Warriors“ svečiuose 119:113 (30:37, 24:30, 33:21, 32:25) patiesti Portlando „Trail Blazers“.

34
31
90%
9/10
36%
5/14

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ yra per žingsnį nuo kito etapo – Oklando ekipa pirmauja 3-0. Ketvirtosios rungtynės taip pat vyks Portlande.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 7 minutėms „Blazers“ turėjo vieno taško persvarą (96:95), tačiau tuomet išryškėjo „Warriors“ pranašumas. Andre Iguodala dukart kamuolį sugrūdo į krepšį, Stephenas Curry pridėjo tolimą šūvį, o NBA vicečempionai spurtavo 13:4 ir pabėgo 108:100.

„Blazers“ priartėjo iki 4 taškų skirtumo (104:108), tačiau tuomet Iguodala dar kartą varžovams sudavė smūgį dėjimu. Prasidėjus paskutinei minutei Curry smeigė tritaškį ir „Warriors“ suteikė 7 taškų pranašumą (113:106). „Blazers“ dar bandė gelbėtis, tačiau į šeimininkų išpuolius atsakydavo ir svečiai, kurie šventė trečiąją pergalę serijoje.

„Blazers“ galingai pradėjo mačą ir antrajame kėlinyje buvo susikrovusi 17 taškų persvarą (65:48), tačiau jau trečiajame kėlinyje „Warriors“ sugebėjo susigrąžinti pranašumą.

Šiose rungtynėse ant parketo vėl nepasirodė Kevinas Durantas. Vienas „Warriors“ lyderių yra pasitempęs blauzdą. Manoma, kad puolėjas į aikštę galės sugrįžti artimiausiu metu. „Warriors“ ekipai susitikime negalėjo vadovauti treneris Steve'as Kerras, kuris dėl ligos liko viešbutyje. Kerro vietą užėmė asistentas Mike'as Brownas.

GM: 79

Šiame mače į aikštę sugrįžo pirmąsias dvejas serijos rungtynes dėl traumos praleidęs Jusufas Nurkičius. Jis per 17 minučių įmetė du taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Oklando ekipa dominavo greitose atakose, kuriomis pelnė 28 taškus. Palyginus, „Blazers“ tokiu būdu įmetė tik 6 taškus. Antroje mačo dalyje „Warriors“ įjungė aukščiausią pavarą – pagal greitajame puolime pelnomus taškus oponentus pranoko net 23:3.

„Warriors“ iškovojo penktąją pergalę per pastarųjų trijų sezono atkrintamąsias varžybas, kuomet rungtynėse sugebėjo panaikinti bent 15 taškų deficitą. Visos kitos NBA komandos per šį laikotarpį tai padarė 6 kartus.

„Blazers“: C.J. McCollumas 32 (6/9 trit.), Damianas Lillardas 31 (7/7 baudos, 7 atk. kam.), Evanas Turneris 17 (8 atk. kam.), Alas-Farouqas Aminu 14 (9 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (10/25 metimai, 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 24 (8/21 metimai), Andre Iguodala 16 (5/6 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam.), JaVale’as MacGee 14.

Iguodalos dėjimas:

2017-04-23 11:58
LOL
geri dejimiukai, tik be zingsniu galetu deliot :D nors db tokie laikai, futbole bankes musa is nuosaliu, krepsiny zingsniu nebera :D
2017-04-23 11:40
GSW sugeba ištraukt slaptus kozirius šitoje serijoje.Be aiškių lyderių,dar pasijungia McGee su Clarku,kuriam šį kartą nepaėjo.Užtai McCaw su Iggy iššovė.Čia ir yra jų stiprybė,kad prie komandos lyderių vis prisijungia vienas kitas atsarginis.

--
2017-04-23 10:28
2 Le Korsaras James
Tam ir stengiamasi laimeti reg. sezona, kad gauti potencialiai stipriausias komandas iki finalo, cia nera jokios sekmes tiesiog reikia zaisti ne tik kai playoffai prasideda...
2017-04-23 09:16
tas Iguodala tai cia tik kaip vysnia ant torto. spurta savo sou pradejo Klay, paskui pereme Stepas. o gynyboj kaip visada pasidarbavo Dray.
2017-04-23 09:02
EkspertasDonce tu specialiai čia rašai tokias nesamones kad kitus paerzintum...o jei rimtai vakaraj stiprus tai rytu komandos gal tik cavs ir celtics nueitu iki pusfinalio vakaruose--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

jei ne Rondo trauma Celticsai jau butu 1 varzybos iki atostogu. :)
2017-04-23 08:59
cavaliers warriors
3-0 greiciausiai pabaiks ketvirfinaly

--
2017-04-23 08:57
Ekspertas
Donce tu specialiai čia rašai tokias nesamones kad kitus paerzintum...o jei rimtai vakaraj stiprus tai rytu komandos gal tik cavs ir celtics nueitu iki pusfinalio vakaruose

Le Korsaras James
Apsišiko Blazers. Galima tvietai teigti, kad Blazers is visu atkrintamuju 16 komandu yra pati silpniausia. GSW žaidė be Duranto. Kai pirmoje rungtyniu puse Blazers mete tritaskius 70% taiklumu, tai susikrove 17 tasku persvara. Bet treciajame pradejo juos gunyboke labiau paspausti, tai pradejo ne tik tritaskiu nepataikyti, bet net gi panikuoti, skubeti, kvailas klaidas daryti ir lygiose vietose kamuolius prarasti.pasibaisejau tokiu antikrepsiniu. Du zaidejus maziau zaidziancius, kurie bega ir net komandos draugams nepasuoja. O kazkas dae juokesi is RW savanaudiskumo. Trecius metus metus is eiles sekasi GSW. Pries 3 metus laimejo ziedus pries susitraumavusias komandas. Pernai Clippers gavo traumuotus. Siemet po silpniausios Blazers komandos ir vel kitame etape gaus silpnesnius Jazz arba traumuotus Clippers.