Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Pirmose serijos rungtynėse Kawhi Leonardas pelnė 32 taškus ir pakartojo asmeninį atkrintamųjų varžybų rekordą. Antrajame mače puolėjas pelnė 37, o ketvirtajame – 43 taškus. Nuolat savo rekordus gerinantis San Antonijaus „Spurs“ vedlys tapo Memfio „Grizzlies“ galvos skausmu.

Daugiausia pataiko: Kawhi Leonard

„Sąžiningai sakant, aš priimu pasiūlymus, kaip mes turėtume gintis prieš Leonardą. Aš viską išbandžiau, o tas vyrukas tiesiog… Leonardas yra kietas. Žmogau, jis yra super žvaigždė“ – atsidusęs po ketvirtųjų serijos rungtynių sakė „Grizzlies“ treneris Davidas Fizdale’as.

Nors Leonardas pelnė 43 taškus (7/20 dvit., 7/10 trit., 8/8 baudos), tačiau „Grizzlies“ atsilaikė prieš „Spurs“ ir pratęsimo metu laimėjo 110:108. Visgi daug netrūko, kad Leonardas būtų atėmęs pergalę iš Memfio ekipos. Jis vien ketvirtajame kėlinyje iš viso pelnė 24 taškus ir paskutinius 16 visų „Spurs“ taškų lemiamame ketvirtyje. Galiausiai likus sekundei puolėjas nepataikė pergalę atnešti galėjusio dvitaškio.

Pratęsimo metu Leonardas taip pat sužibėjo, kuomet likus 17 sekundžių tritaškiu išlygino rezultatą. Visgi tašką rungtynėse paskutinę sekundę padėjo dvitaškį pataikęs Marcas Gasolis.

Susitikime Memfio ekipos įžaidėjas Mike’as Conley pelnė 35 taškus ir užfiksavo „Grizzlies“ atkrintamųjų varžybų rekordą. Conley taip pat neslėpė susižavėjimo Leonardo žaidimu.

„Jis yra neįtikėtinas. Jam atakuojant krepšį iš savo padėčių iškart žinai, kad kamuolys skros tinklelį“, – teigė Conley.

Leonardas ne tik pelnė 43 taškus, bet ir sugriebė 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 6 kamuolius. Palyginus, visa „Grizzlies“ ekipa perėmė tik 3 kamuolius.