Nuotr. Instagram

Gintarė Petronytė Turkijos pirmenybių atkrintamųjų varžybų starte į Eurolygos vicečempionių Stambulo „Fenerbahče“ komandos krepšį įmetė 15 taškų, tačiau jos ginama Mersino „Büyükşehir Belediyesi“ suklupo 71:82 (18:21, 19:18, 16:27, 18:16).

Ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių lietuvės ekipa atsilieka 0-1.

28-erių metų 196 cm ūgio vidurio puolėja per 36 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 4/6 baudos), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei tris kartus pažeidė taisykles.

Reguliariame sezone Petronytės atstovaujama Mersino ekipa užėmė septintąją vietą. Tuo metu antroje vietoje likus „Fenerbahče“ komanda lygiai prieš savaitę jau iškovojo vieną medalį – Eurolygos moterų turnyre užėmė antrąją vietą.

Tai buvo jau penktoji šių komandų akistata šį sezoną. Turkijos lygos reguliariame sezone abi komandos iškovojo po pergalę, o Eurolygos grupės varžybose abejas rungtynes laimėjo „Fenerbahče“.