Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Jutos „Jazz“ vidurio puolėjas Rudy Gobertas Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų serijoje su Los Andželo „Clippers“ per pirmąsias trejas rungtynes dėl kelio traumos sužaidė tik 17 sekundžių, tačiau pergalingai sugrįžo ant parketo ketvirtajame mače.

28
30
71%
10/14
5

Prancūzas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama „Jazz“ namuose 105:98 (24:26, 31:26, 22:28, 28:18) patiesė be šį sezoną neberungtyniausiančio Blake'o Griffino likusią „Clippers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Gobertas per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/4 baudos), sugriebė 13 kamuolių ir blokavo du metimus. Jis pasirodė starto penkete ir buvo pasitiktas garsiomis sirgalių ovacijomis.

„Jazz“ į pergalę atvedė Joe Johnsonas, kuris ekipai padovanojo laimėjimą ir pirmose serijos rungtynėse. Šįkart Johnsonas kritiniu metu ketvirtajame kėlinyje pelnė 11 taškų iš eilės, o likus keturioms minutėms persvėrė rezultatą savo komandos naudai (91:90).

Netrukus Joe Inglesas smeigė du tritaškius, Rodney Hoodas pridėjo penkis taškus ir „Jazz“ prasidėjus paskutinei minutei buvo priekyje 102:94. DeAndre Jordanas pataikė dvitaškį, o Jutos krepšininkai įmetė tris baudų metimus ir šventė pergalę.

Trečiose serijos rungtynėse 40 taškų pelnęs ir karjeros rekordą užfiksavęs Gordonas Haywardas šįkart žaidė vos 9 minutes, o per jas pelnė 3 taškus. Didžiąją antrojo kėlinio dalį jis praleido rūbinėje, o po ilgosios pertraukos aikštėje nepasirodė. Kol kas neaišku, kad nutiko „Jazz“ krepšininkui.

„Jazz“: Joe Johnsonas 28 (12/17 metimai), Rodney Hoodas 18, Derrickas Favorsas 17, Rudy Gobertas 15 (13 atk. kam.), George’as Hillas 13.

„Clippers“: Chrisas Paulas 27 (9 atk. kam., 12 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 25 (5/7 trit.), DeAndre Jordanas (10 atk. kam.) ir J.J.Redickas po 12.