Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

NBA vicečempionė Oklando „Golden State Warriors“ lengvai prasibrovė pro Vakarų konferencijos ketvirtfinalio barjerą – ketvirtose rungtynėse Stepheno Curry traukiama ekipa Portlande 128:103 (45:22, 27:26, 34:32, 22:23) sutriuškino vietos „Trail Blazers“.

37
41
86%
6/7
2

Seriją iki keturių pergalių „Warriors“ laimėjo sausu rezultatu 4-0. Pusfinalyje ekipa susitiks su Los Andželo „Clippers“ arba Jutos „Jazz“. Šiuo metu šioje serijoje rezultatas yra lygus – 2-2.

Praėjusiame sezone „Warriors“ atkrintamųjų varžybų kelyje taip pat buvo atsidūrusi „Blazers“, o tuomet oponentai buvo parblokšti 4-1.

„Warriors“ nuo pat pirmųjų sekundžių galingai šovė į priekį laimėdama atkarpą 14-0. „Blazers“ nerado priešnuodžių prieš oponentus, o Oklando ekipos pranašumas pirmajame kėlinyje pasiekė nepadorią 28 taškų ribą (41:13). Pasiekus 28 taškų persvarą pirmajame kėlinyje buvo pakartotas NBA sezono rekordas.

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – ji pabėgo 33 taškų atstumu (91:58), o ketvirtasis kėlinys jokios intrigos neatnešė, tad Curry ir kiti „Warriors“ lyderiai sėdėjo ant suolo.

„Warriors“ komandoje ant parketo sugrįžo dvejas rungtynes dėl blauzdos traumos praleidęs Kevinas Durantas. Jis pasirodė starto penkete ir per 20 minučių įmetė 10 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit.) bei atkovojo 3 kamuolius.

Šiame mače visi „Warriors“ starto penketo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Iš viso jie surinko 97 iš 128 taškų.

Vienas „Blazers“ lyderių C.J.McCollumas nerado savojo žaidimo. Šį sezoną vidutiniškai po 22,9 taško pelnęs gynėjas įmetė tik 6 taškus (2/8 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudos). Pirmoje rungtynių pusėje jis prametė visus 7 metimus ir taškų nepelnė. Tai buvo tik antrasis kartas šį sezoną, kuomet iki ilgosios pertraukos snaiperis nepelnė nė taško.

Daugiausia pelno: Stephen Curry

Tai buvo antrosios rungtynės paeiliui, kuriose „Warriors“ vertėsi be savo vyriausiojo trenerio Steve'o Kerro, kuris susidūrė su sveikatos problemomis dėl prieš dvejus metus atliktos nugaros operacijos komplikacijų. Jį vėl pakeitė Mike'as Brownas.

„Warriors“ šiame mače įsirašė savo pavadinimą į NBA metraščius. Pirmajame kėlinyje 45 taškus pelniusi ekipa pakarto atkrintamųjų varžybų rekordą. Tiek pat taškų per pirmąjį kėlinį buvo pelniusios tik Los Andželo „Lakers“ (1985 m.), Dalaso „Mavericks“ (1986 m.) ir Hjustono „Rockets“ (2015 m.) ekipos.

Serijoje „Warriors“ įmetė 72 taškais daugiau nei oponentai ir pasiekė komandos rekordą – iki šiol ekipa per pirmąsias ketverias atkrintamųjų varžybų serijos rungtynes niekada nebuvo varžovų pranokusi tokia didele taškų persvara.

„Blazers“: Damianas Lillardas 34 (12/24 metimai, 6 rez. perd.), Al-Farouqas Aminu 25 (5/9 trit., 7 atk. kam.), Shabazzas Napieras 14, Evanas Turneris ir Allenas Crabbe po 7.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (7/11 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Draymondas Greenas 21 (5/8 trit.), Klay Thompsonas 18, Davidas Westas 12.

Viso mačo epizodai:

2017-04-25 18:08
warriors
Su kuo geriau jiems zaisti clippers ar uta jazz

--
2017-04-25 16:45
korsarai, debile tu, tie Blazers siunesiotu tuos Pacerius. lygina jis ble rytu kibira su vakarais.
2017-04-25 12:18
Curry to LeBaby
Snargliau, jei ne Curry trauma praeito sezono pabaigoje po kurios jis galutinai neatsigavo tai sis zaidejas butu vienas nuzudes tavo steroidini zliumbika myzniu ir EILINI syki butu Warriors pasidabine CEMPIONU ziedais. Siemet to nera, todel fuksai baigesi ir ta supranta visi.
2017-04-25 12:12
Normaliai per viena kėl vos ne 50 tasku sumetė, blazers tikriausiai nebėgo į gynyba :D

--
2017-04-25 12:07
Jh
Lebrikono kingeri gal jau nustok kliedet ,nes jau realybes neatskiri nuo fantaziju.

--
2017-04-25 11:47
LeBron KIng
sako preitu metu fuksu. jai ne cavs traumos 2014/2015 sezone tai ta tavo komanda isvis dar sedetu su 0 ziedu vaikas. :D Cavs tikri ciampionai. siemet ir vel tokiais taps nors dabar istikro turejo jau 2 ziedus tureti ,bet kadangi traumos uzpuole dar GSW paverke NBA lygai tai taip ir gavos ,bet siemet stebuklu nebebus. Go Cavs.
2017-04-25 11:25
Pedas
Whahahahaha marokake, Ka dar sugalvosite? ;D

--
2017-04-25 11:18
marokak
nesamone ta worriors meto beleka is tritaskiu ir pataiko,manau galetu uzdrausti mesti per varzybas daugiau nej 10 tritaskiu,kiekviena karta ismetus daugiau nej 10 tritaskiu duoti bauda
2017-04-25 10:57
Le Korsaras James
Kaip jau kelis kartus rasiau, Blazers silpniausia is visu 16 komandu. Tiek Pacers, tiek Bulls nesunkiai serija laimetu pries tokius Blazers. Belieka tiketis kad Jazz iseis i pusfinali, nes Clippers netikiu labai dideliu pasipriesinimu Warriors komandai be traumuoto Griffino. Jazz bent visi sveiki, tai gal bent 1-2 pergales galetu pasiimti. Spurs kolkas isvis apgailetinai atrodo su 7 vietos komanda caskinasi. Daug geresnio zaidimo is ju tikejausi atkrintamosiose. Tikekimes suras dar tikraji savo zaidima.

--
2017-04-25 10:54
..
ka tu cia nusisneki, skaityt ismok ka parase
2017-04-25 09:41
To curry
Geriausia? Slepkis i krumus. Portlandas yra silpniausia komanda is visu PO dalyviu

--
2017-04-25 09:10
Curry
Galingiausia visu laiku komanda buldozeriu vaziuoja toliau. Tikrieji cempionai be jokiu iliuziju ramiai eina link nenumaldomo finiso kai jokiu fuksu kaip praeita sezona jau nebus.
2017-04-25 09:04
Cha
Daugiau is blazers ir nesitikejau. Nuggets daug geriau suzaistu, jie irgi pralaimetu bet tikrai ne 4-0