Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Oklahomos „Thunder“ su Russellu Westbrooku ir be jo buvo dvi absoliučiai skirtingai komandos. Tai puikiai matėsi visą NBA atkrintamųjų varžybų seriją su Hjustono „Rockets“, o penktojoje šios serijos dvikovoje tai buvo ypatingai juntama.

Gimimo vieta: Long Byčas, JAV

Westbrookui esant aikštėje, jo komanda „Rockets“ krepšininkus pranoko 90:78. Per 6 minutes, kurias „Thunder“ žvaigždė praleido ant suolo, jo ekipa nusileido 9:27 ir galiausiai pralaimėjo 99:105.

Juokais skaičiuojama, kad žaisdami be Westbrooko Oklahomos krepšininkai pademonstravo net blogesnį rezultatą nei tą, kuris buvo filme „Kosminiame krepšinyje“ su Michaelu Jordanu. Šiame filme Monstrai prieš Jordano komandą įpusėjus mačui pirmavo 66:18, o jeigu „Thunder“ žaidėjai be Westbrooko būtų žaidę du kėlinius, jie atsiliktų 36:108.

Visoje serijoje, t.y. per penkerias rungtynes, Westbrookas ant suolo praleido 45 minutes ir per šį laiką „Rockets“ pelnė 58 taškais daugiau. Kai Westbrookas žaisdavo, jo ekipa įmesdavo 15 taškų daugiau.

Šie skirtumai nebuvo tokie akivaizdūs reguliariajame sezone, tačiau atkrintamosiose stipriai pasikeitė „Thunder“ komandos rotacija ir tai kėlė klausimų ne vienam krepšinio apžvalgininkui.

Pavyzdžiui, reguliariajame sezone vidutiniškai po 21,3 minutes žaisdavęs ir po 14,3 taško pelnydavęs Enesas Kanteris per penkerias atkrintamųjų rungtynes aikštėje praleisdavo vos po 9 minutes ir pelnydavo po 4,8 taško.

Domantas Sabonis reguliariajame sezone aikštėje pasirodė 81 rungtynėse ir per jas praleisdavo po 20,1 minutes, o atkrintamosiose jis nuo suolo kilo vos dvejose rungtynėse ir iš viso aikštėje praleido tik 6 minutes.

Antruoju „Thunder“ įžaidėju tik sezono pabaigoje tapęs Norrisas Cole’as taip pat tapo dideliu nusivylimu. Pavyzdžiui, ketvirtajame serijos mače jam esant aikštėje, vos per 9 minutes „Rockets“ įmetė net 18 taškų daugiau, o pats Cole’as prametė visus 3 metimus.

Penktajame serijos mače jis aikštėje tepraleido 2 sekundes.

Daugiau pasitikėjimo atkrintamosiose varžybose, nei reguliariajame sezone, gavo Alexas Abrinesas ir Jerami Grantas, tačiau su jais komanda taip pat smigo į duobę. Paskutiniame mače ispano +/- rodiklis buvo -23, o Granto -24.

2017-04-26 23:49
heh
cia jau praeito sezono stilius, pernai dviese zaide, symet vienas.. Stebuklai, kad vos GSW neiveike dviese.

Kalta yra vadyba,kuri aplamai turbut yra blogiausia visoje lygoje, visada surenkami zaidejai, kurie net negali zaisti auksto lygio NBA krepsinio, su kosmine vadyba jie ilgus metus net tikro centro neturejo. Klubas iki praeito sezono buvo aplamai vienas is patraukliausiu visoj NBA susirinkti konkurencingus zaidejus, bet niekaip to neisnaudojo. Durant turbut puikiai ta suvoke ir paliko vilciu nekelianti projekta.

Trenerio darbo indelio zaidimo stiliuje irgi nera.
2017-04-26 21:54
Ta proga
2017-04-26 19:37
Tai kitaip ir negalėjo būti,kai visas žaidimas per jį vyksta.Nėra RW aikštėj,komanda iš karto į duobę krenta.O to rezultatą matom-iškritimas jau pirmam PO raunde.