Nuotr.: SIPA - Scanpix
Nuotr. SIPA - Scanpix

Karališkasis Madrido „Real“ klubas Eurolygos ketvirtfinalio serijoje, vos praradęs namų aikštės pranašumą, iškart jį susigrąžino. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 88:81 (26:17, 20:16, 24:25, 18:23) patiesė Stambulo „Daruššafaka“.

13
23
8
100%
3/3

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-1 Madrido komandos naudos. Ketvirtosios rungtynės vėl vyks Stambule.

Nugalėtojų komandoje Jonas Mačiulis buvo registruotas mačui, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Real“ jau pirmajame kėlinyje pabėgo 14 taškų persvara (25:11). Po dviejų kėlinių ispanai pirmavo 13 taškų pranašumu, o trečiajame ketvirtyje jų atotrūkis padidėjo iki rekordinės ribos – 19 taškų (68:49).

Tuomet galingą spurtą surengė Davido Blatto treniruojama Stambulo komanda, kuri po atkarpos 25:9 priartėjo iki 3 taškų skirtumo (74:77).

Ispanus vėl į priekį truktelėjo dvitaškį su pražangą pelnęs Luka Dončičius ir du taškus įmetęs Gustavo Ayonas (82:74). Turkai dar bandė gelbėtis ir dukart deficitą sumažino iki 5 taškų, tačiau Sergio Llullas surinko keturis taškus ir įtvirtino „Real“ pergalę.

„Real“ šiose rungtynėse karaliavo po krepšiais ir kovą dėl kamuolių laimėjo 38-28. Madrido klubas taip pat perėmė daugiau kamuolių (7-2). Tuo metu „Daruššafaka“ blokavo daugiau metimų (4-3) ir rečiau klydo (7 klaidos prieš „Real“ 8).

„Daruššakafa: Ante Žižičius 20 (7/8 dvit., 6/7 baudos, 28 naud. bal.), Scottie Wilbekinas 18 (4/6 trit.), Bradas Wanamakeris 17 (8/8 baudos, 9 rez. perd.), Adrienas Moermanas 11.

„Real“: Jaycee Carrollas 21 (5/8 trit.), Gustavo Ayonas 18 (9 atk. kam.), Luka Dončičius 13 (8 atk. kam.), Anthony Randolphas ir Sergio Llullas (6 rez. perd.) po 12.