Johnas Wallas ir Bradley Bealas Nuotr.: AP – Scanpix
Kelly Oubre'as Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Mike'as Budenholzeris Nuotr.: AP – Scanpix
Paulas Millsapas Nuotr.: AFP – Scanpix

Serijai persikėlus į Vašingtoną, vietos „Wizards“ reabilitavosi po dviejų pralaimėjimų paeiliui Rytų konferencijos ketvirtfinalyje bei vėl išsiveržė į priekį.

Mike'as Budenholzeris

Scotto Brookso auklėtiniai namuose virš 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 103:99 (23:25, 27:24, 33:30, 20:20) pranoko Atlantos „Hawks“ ir persvėrė serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-2.

Kitos rungtynės naktį iš penktadienio į šeštadienį bus žaidžiamos Atlantoje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mike'ui Muscalai pataikius dvitaškį, „Hawks“ deficitas siekė tris taškus – 83:86.

Tada aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0, kurią vainikavo Kelly Oubre dėjimas, ir atitrūko per devynis taškus – 92:83.

Paskui Markieffas Morrisas užsidirbo techninę pražangą, Dennisas Schroderis ją pavertė trimis taškais, Taureanas Prince'as pridėjo dar du ir „Wizards“ atsilikimas tapo minimalus – 96:98.

Prasidėjus paskutinei minutei Johnas Wallas pataikė dvitaškį, dvi „Hawks“ atakos pasibaigė netaikliais metimais ir finalinė sirena skelbė „Wizards“ triumfą – 103:99.

Namuose kur kas sėkmingiau rungtyniaujanti Vašingtono komanda reguliariojo sezono namų rungtynėse iškovojo 30 pergalių. Tai – antras rezultatas Rytų konferencijoje.

Ši pergalė ketvirtfinalio serijoje „Wizards“ krepšininkams buvo apskritai šeštoji paeiliui pirmajame atkrintamųjų varžybų etape namuose.

„Wizards“: Bradley Bealas 27, Johnas Wallas 20 (14 rez. perd.), Otto Porteris 17, Bojanas Bogdanovičius 14.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 29 (11 rez. perd.), Paulas Millsapas 21 (11 atk. kam.), Timas Hardaway 15 (6/18 metimai), Taureanas Prince'as 10.