Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Trečiųjų Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynių naudingiausiais žaidėjais tapo trys krepšininkai, kurie surinko po 23 naudingumo balus.

Geriausiais turo krepšininkais pripažinti Bryantas Dunstonas iš Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“ duetas Gustavo Ayonas bei Luka Dončičius.

Dunstonas per 29 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/3 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo vieną metimą, tris kartus prasižengė ir išprovokavo 4 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus. Jo vedama „Anadolu Efes“ 64:60 patiesė Pirėjo „Olympiakos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Tuo metu Madrido „Real“ komanda 88:81 svečiuose nukovė Stambulo „Daruššafaka“ bei serijoje taip pat išsiveržė į priekį 2-1.

Nugalėtojams jaunoji Europos žvaigždė Dončičius per 26 minutes įmetė 13 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 1/1 bauda), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

Tuo metu meksikietis Gustavo Ayonas prie pergalės per 27 minutes pridėjo 18 taškų (8/13 dvit., 2/2 baudos), 9 atkovotus kamuolius, tris rezultatyvius perdavimus, du perimtus kamuolius, vieną bloką, dvi išprovokuotas pražangas ir 23 naudingumo balus.

Naudingiausiai trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse žaidė „Daruššakafa“ vidurio puolėjas Ante Žižičius, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, bloakvo du metimus ir surinko 28 naudingumo balus, tačiau jo ginama komanda pralaimėjo.

2017-04-27 23:05