Borisas Diaw Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Quinas Snyderis ir George'as Hillas Nuotr.: AP – Scanpix
Paulas Pierce'as Nuotr.: AFP – Scanpix
Austinas Riversas Nuotr.: AP – Scanpix

Chriso Paulo vedama Los Andželo „Clippers“ komanda išplėšė lemiamas rungtynes Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje.

Gordonas Hayward

Doco Riverso auklėtiniai šeštajame susitikime svečiuose 98:93 (20:22, 27:23, 31:25, 20:23) palaužė Jutos „Jazz“ ir antrą kartą serijoje išlygino rezultatą 3-3.

Septintosios rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Los Andžele.

„Clippers“ kontrolę į savo rankas paėmė trečiajame kėlinyje, kada Rudy Gobertas pelnė du taškus ir „Jazz“ dar pirmavo 59:56.

Tuomet Paulas Pierce'as ir Paulas pelnė po tris taškus bei persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 62:59.

Vėliau „Clippers“ laimėjo atkarpą 13:5 ir įgijo dviženklę persvarą – 76:66.

Ketvirtajame kėlinyje ji po Austino Riverso taiklaus tolimo metimo buvo išaugusi iki 14-os taškų – 91:77, bet „Jazz“ rankų nuleisti neketino.

Ji atsakė spurtu 16:5 ir, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras 93:96.

Visgi po to komandos apsikeitė netaikliais metimais, o prie baudų metimų linijos stojęs Paulas realizavo abi baudas ir įtvirtino „Clippers“ pergalę – 98:93.

Paulas per 38 minutes pelnė 29 taškus (8/14 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/8 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, po 4 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 31, George'as Hillas 22, Rudy Gobertas 15 (9 atk. kam.).

„Clippers“: Chrisas Paulas 29 (8 rez. perd.), DeAndre Jordanas 13 (18 atk. kam., 7 kld.), Lucas Mbah a Moute'as 13, Austinas Riversas 13, Jamalas Crawfordas 12.

Paulo tritaškis su pražanga:

2017-04-29 17:31
qwerty
tritaskis su prazangas :D per gera zingsni jau buvo perzenges linija.
2017-04-29 15:16
grybai Jazz, dar ziurek pralos serija, kai varzovas be vieno is lyderiu losia. galvojau jie rimtesni, bet ziuriu vidutiniokai.
2017-04-29 09:49
Donciukui durneliuiKa tu gali ziuret, jai tavo motina naktimis isjungia wi-fi, kad tik nemasturbuotum i nowitzki plakata :-) gaila man taves--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Byronai kada su puslenkiu tevu i Silale kraustysies, i mamos gimtine? :)
2017-04-29 09:37
Donciukui durneliui
Ka tu gali ziuret, jai tavo motina naktimis isjungia wi-fi, kad tik nemasturbuotum i nowitzki plakata :-) gaila man taves

--
2017-04-29 09:33
Kvailelis

--
2017-04-29 08:55
Teko ziuret rungtynes tiek sias, tiek vakar SAS-Mephis, tai nera ka lygint su rytu meslu, kur laksto juodziai ir meto plytas, neveltui floperis ten erelis ir tai jau stenet sunkiai pergales pradejo, nemalonu net ziuret rytu PO lygiai taip pat kaip skaityti kasioguru kurio eksperto suvokimas prastesnis negu Deandres baudu metimai, kurie sianakt jauciu Clipperiu fanus vel vare i nevilti, nors jauciu jau pripratus chebra, kaip ir Byronas prie Lebrono pazeminimu finaluose :)

Graziai bande atsitiest Jazzai rungtyniu gale, tik Joe sumale lempa su paskutiniu tritaskiu, per daug jau uzriete nosi pora fuksu serijoje pataikes, galvoja kris visalaik, tupas juodis :D
2017-04-29 08:48