Paskutinį kelialapį į pirmadienį Italijoje prasidedantį Europos moterų krepšinio čempionatą iškovojo Izraelio rinktinė.

Papildomo atrankos turnyro finalinio etapo Lančiane (Italija) paskutinėse rungtynėse Slovakijos nacionalinė ekipa po atkaklios kovos 76:74 įveikė Lenkijos komandos pasipriešinimą ir taip užkirto joms kelią pirmą kartą nuo 1999 metų patekti į Senojo žemyno pirmenybes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Zuzana Žirkova, pelniusi 16 taškų.

Lenkijos ekipai 22 taškus surinko Agnieszka Bibrzycka, 21 – Malgorzata Dydek.

Izraelio krepšininkės rungtyniaus A grupėje kartu su nugalėtojų titulą ginančia Čekijos rinktine bei Latvijos ir Turkijos komandomis.

Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus 16 nacionalinių ekipų suskirstytų į keturias grupes. Europos čempione tapusi komanda užsitikrins teisę dalyvauti 2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse, o 2-5 vietas užėmusios rinktinės, kartu su ekipomis iš viso pasaulio, kitais metais dalyvaus atrankos varžybose dėl likusių kelialapių į olimpiadą.

Geras sutapimas.Izraelio vyrai tai pat iškovojo paskutinį kelialapį papildome turnyre.