Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Dabartinė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ negins titulo finale. Tai paaiškėjo po šeštadienį vykusio pusfinalio, kurį „Sūduva“ pralaimėjo Kursko „Dynamo-Farm“ komandai 58:68 (23:24, 11:15, 5:14, 19:15).

Daugiausia pataiko: Laura Svarytė

Marijampolės „Sūduva“ rungtynių pradžią pradėjo prasčiau ir atsiliko 10:6, tačiau tada prabilo „Sūduvos“ snaiperės, kurios pataikė tris tritaškius iš eilės ir leido marijampolietėms pirmauti 15:12, o po Lauros Svarytės tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų (20:14).

Antrajame kėlinyje abiems komandoms nepavykdavo susikrauti solidesnės persvaros, o skirtumas tarp komandų nebūdavo didesnis nei trys taškai. Antrojo kėlinio pabaigoje „Sūduva“ turėjo 3 taškų persvarą, tačiau „Dynamo-Farm“ dar sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai 39:34.

Po didžiosios pertraukos abi komandos kentė taškų badą. Pirmuosius taškus ketvirtąją kėlinio minutę pelnė „Dynamo-Farm“ – tritaškis metimas sukrovė rekordinį deficitą marijampolietėms (34:42). Netrukus kurskietės pirmą kartą pasiekė dviženklį pranašumą 51:37.

Po smūgio trečiajame kėlinyje neatsigavusi „Sūduva“ toliau krito į duobę ir atsiliko jau 62:43. Čempionės dar parodė charakterį ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes sumažino savo atsilikimą - 53:66. Likus minutei rezultatas dar labiau ištirpo – 58:68. Visgi daugiau nuveikti „Sūduvai“ nepavyko.

„Sūduva“: Lina Pikčiutė 13, Laura Svarytė, Arina Biloterskivska, Neringa Skadaitė ir Katerina Dobrikova po 8.

„Dynamo-Farm“: Olga Forlkina 16, Jevgenija Polyashova 12, Marija Cheremisina 8.

„Sūduva“ rytoj 12.00 val. dėl BWBL bronzos kausis su Torunės „Energa“.

2017-04-30 00:41
Majamis
Tai Paulauskas gavo nuo Estijos komandos..nu geda tikrai.

--
2017-04-29 22:34
brasas
gal ir gerai, kad neturi marijampolė tos arenos ir negali tarptautiniuose turnyruose dalyvauti. tik gėdos prisidarytų.