Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Benas Veikalas Vokietijos krepšinio lygoje paskutinėse savo sezono rungtynėse buvo rezultatyvus, o jo ginama Getingeno „BG Gottingen“ (14-18) po įspūdingos 50 minučių trukusios kovos namuose 114:107 (28:26, 19:19, 19:22, 19:18, 13:13, 16:9) palaužė Braunšveigo „Basketball Lowen“ (6-26).

Reguliariame sezone lietuvio atstovaujama ekipa užėmė 11-ąją vietą bei liko už atkrintamųjų varžybų borto. Iki aštuntosios vietos Getingeno komandai pritrūko 3 pergalių. Tuo metu Braunšveigo klubas užėmė 16-ąją vietą ir išsaugojo savo vietą lygoje.

Veikalas per 30 minučių įmetė 14 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 5/7 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Lietuvio komandą į pergalę vedė per 42 minutes 28 taškus pelnęs (10/17 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudos), 11 kamuolių sugriebęs, 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 33 naudingumo balus surinkęs Alexas Ruoffas.

Pralaimėjusių ekipoje per 42 žaidimo minutes 33 taškus (15/18 dvit., 3/6 baudos) pelnė, 10 kamuolių atkovojo ir 36 naudingumo balus surinko Geoffrey Groselle’as, o Dyshawnas Pierre’as per 48 minutes įmetė 31 tašką (9/19 dvit., 4/6 trit., 1/1 bauda), sugriebė 10 kamuolių bei surinko 34 naudingumo balus.