Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pralaimėjimu Italijos antrosios lygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Pauliaus Soroko ginama Trevilijo „Remer Blu Basket“ komanda, kuri svečiuose 83:88 (22:24, 19:26, 26:17, 16:21) neatsilaikė prieš Triesto „Alma“.

Aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių lietuvio ekipa atsilieka 0-1.

24-erių metų 200 cm ūgio Sorokas per 35 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, keturis kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

Lietuvio komandoje geriausiai žaidė Adamas Sollazzo. Jis per 37 minutes įmetė 26 taškus ir surinko 28 naudingumo balus. Už Soroką taip pat rezultatyviau žaidė Pierpaolo Marini.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Matteo Da ros (9 atk. kam., 38 naud. bal.), 18 pridėjo Jordanas Parksas (8 atk. kam.).