Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jutos „Jazz“ gynėjas George'as Hillas dėl kairiosios kojos didžiojo piršto skausmų praleis antrąsias Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes su Oklando „Golden State Warriors“.

Daugiausia pataiko: Gordon Hayward

188 cm ūgio įžaidėjas pirmajame mače žaidė 28 minutes, pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. „Jazz“ šią dvikovą pralaimėjo rezultatu 94:106.

Gynėjas šį sezoną yra kamuojamas įvairių traumų, dėl kurių sužaidė tik 49 mačus, aikštėje praleido po 31,5 minutės, pelnė 16,9 taško, atkovojo 3,4 kamuolio bei atliko po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

Antrasis serijos mačas vyks artėjančią naktį Oklande 5.30 val Lietuvos laiku.