Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Nesėkme Lenkijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos starte patyrė Mindaugo Budzinausko treniruojama ir Martyno Paliukėno bei Martyno Sajaus ginama Gdansko Starogardo „Polpharma“. Ji varžovų aikštėje 71:82 (8:20, 26:22, 16:16, 21:24) krito mače su Zelionos Guros „Stelmet“.

Daugiausia pataiko: James Florence

Serijoje iki trijų pergalių lietuvių ekipa atsilieka 0-1.

Pralaimėjusiems Paliukėnas per 30 minučių įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, keturis kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir pats dukart prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Sajus rungtynėse žaidė tik 8 minutes, o per jas perėmė kamuolį, kartą prasižengė ir išprovokavo vieną pražangą. Per šias minutes varžovai pelnė 13 taškų daugiau nei Sajaus ekipa.

Paliukėnas kartu su taip pat 15 taškų pelniusiu komandos draugu Urošų Mirkovičiumi buvo rezultatyviausi savo ekipoje.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Thomasas Kelati (5 rez. perd.), 18 pridėjo Vladimiras Dragičevičius (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Kitose rungtynėse taip pat pralaimėjimą ketvirtfinalio starte patyrė Laimono Chatkevičiaus ginama Dombrovos Gurničos MKS, kuri svečiuose 76:84 (28:19, 12:25, 17:22, 19:18) nusileido Didžiosios Lenkijos Ostruvo „Stal Ostrow“.

Pralaimėjusių gretose Chatkevičius per 18 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei surinko 6 naudingumo balus.