Nuotr.:

Triuškinančią pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse šventė lietuviškoji Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (10-20) komanda.

GM: 29

Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 88:67 (27:21, 24:14, 17:17, 20:15) susitvarkė su Sevilijos „Real Betis“ (8-22) klubu.

Deividas Dulkys per 29 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir susitikimą baigė surinkęs 13 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Eimantas Bendžius per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Lietuvių komandos gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Mickey McConnellas. Pralaimėjusiems Strahinja Miloševičius pelnė 14 taškų