Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: USA TODAY – Scanpix

Toronto „Raptors“ atrodė beperimantys iniciatyvą ketvirtosiose NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse, tačiau Kyrie Irvingas turėjo kitų minčių.

Foto galerija

Klivlando „Cavaliers“ įžaidėjas lemiamu rungtynių metu pelnė 11 taškų iš eilės ir jo vedama NBA čempionų titulą ginanti komanda žengė į konferencijos finalą.

Ketvirtosiose pusfinalio serijos rungtynėse „Cavaliers“ 109:102 (28:28, 33:21, 24:31, 24:22) nugalėjo „Raptors“ ir laimėjo seriją 4-0. Konferencijos finale „Cavaliers“ kausis su Bostono „Celtics“ – Vašingtono „Wizards“ poros laimėtojais.

„Cavaliers“ tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kuri dvejus metus iš eilės laimėjo pirmas 8 atkrintamųjų varžybų rungtynes. Šį kartą dėl pergalės Klivlando krepšininkams teko paprakaituoti labiau nei per pirmas trejas serijos rungtynes.

Vienu metu 16 taškų deficitą turėję Toronto krepšininkai atkuto lemiame kėlinyje ir po Serge'o Ibakos dvitaškio su pražanga išsiveržė į priekį 93:92. Tuomet atėjo eilė pasireikšti Irvingui.

„Cavaliers“ įžaidėjas pataikė sudėtingą tritaškį, po to pridėjo dvitaškį prasiveržimu ir tada – dar 6 taškus. Galiausiai LeBronas Jamesas smeigė tritaškį ir „Cavaliers“ persvara išaugo iki 106:95.

Jamesas pelnė 35 taškus ir kartu su Irvingu (27 taškai) surinko daugiau nei pusę visų komandos taškų.

Jonas Valančiūnas paskutiniame sezono mače aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą prasižengė. Jo +/- rodiklis buvo geriausias komandoje (+3).

35
32
42%
5/12
9

Už ginčus su teisėjais JV trečiojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas technine pražanga ir tai iliustravo jo gana sudėtingą vakarą. Daugelis lietuvio pramestų metimų išsisukdavo iš lanko, pro šalį skriejo ir jo bandymas atakuoti krepšį iš trijų taškų zonos.

Valančiūnas šį sezoną sužaidė 90 rungtynių, per kurias aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 25 minutes, pelnydavo po 11,9 taško, atkovodavo po 9,2 kamuolio ir rinkdavo po 14,6 naudingumo balo. Lyginant su praėjusiu sezonu, smuko ir pelnytų taškų, ir atkovotų kamuolių rodikliai.

Valančiūnas dabar turės daugiau nei du mėnesius atostogų – Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklos pradžia bus tik liepos 21 dieną.

Tuo metu „Cavaliers“ dabar turės užtektinai laiko pasiruošti konferencijos finalui. Kitoje pusfinalio serijoje „Celtics“ pirmauja 2-1 ir Klivlando ekipos varžovai nebus žinomi dar bent kelias dienas.

„Cavaliers“ snaieris Kyle'as Korveris per pirmą mačo pusę pelnė 16 taškų ir taip sužaidė rezultatyviausią atkrintamųjų rungtynių pusę per savo karjerą.

„Cavaliers“ trečiajame kėlinyje po Jameso tritaškio įgijo didžiausią persvarą – 67:51. Valančiūnas netrukus pelnė savo 6-ąjį tašką, bet po to ilgam sėdo ant suolo.

Žaisdami žemesniu penketu, „Raptors“ antrąją trečiojo kėlinio pusę spurtavo ir sumažino atsilikimą iki kovinio – 72:76 po DeRozano dvitaškio.

„Cavaliers“ tada vėl spurtavo ir po Channingo Frye tritaškio susigrąžino dviženklę persvarą (85:75), bet šeimininkai nebuvo linkę lengvai jų paleisti ir ketvirto kėlinio pradžioje po P.J. Tuckerio tritaškio priartėjo iki 83:85. Galiausiai Ibakos metimas šeimininkus išvedė į priekį, bet paskutinis žodis priklausė Irvingui.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 23 (8/12 dvit., 2/6 trit.), DeMaras DeRozanas 22 (8 rez. perd.), Cory Josephas 20 (12 rez. perd., 6 atk. kam.). P.J. Tuckeris 14 (12 atk. kam.), Normanas Powellas 10 (6 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (6/10 dvit., 5/12 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Kyrie Irvingas 27 (9 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Kyle'as Korveris 18, Channingas Frye 10.

„Raptors“ antras rungtynes iš eilės vertėsi be čiurnos traumą patyrusio Kyle'o Lowry.

1 2 3  »
2017-05-08 12:16
ZoNe
Krito ir taskai ir atkovoti kamuoliai , o minutes nepamirstat pazymet , Rezultatyvumas tikrai labai geras per 25 min palei dviguba dubli trinesi
2017-05-08 11:51
idomucha
Jono mainai vienareiksmiski tik i ka......... jeigu islaiko klisa De Rozana..... i gineja snaiperi ar izaideja
2017-05-08 09:19
antirytas
nu galvoju vakar paziuresiu bent puse rungtyniu. tai zinot, tokio baisaus zaidimo nesu mates arba mates jau senokai. ypatingai Toronto komanda, baisu, baisu. ir dar labai jau juokingai Broniaus zingsniai atrodo. gauna kamuoli, pabegeja kokius tris zingsnius, kad startini greiti igautu, o tada jau karalius...
2017-05-08 07:02
pucas
Baigėsi sunkiai atrodantis Toronto krepšinis. Pripažinkim- tai 3-4 rytų konf. komanda ir su tokia komplektacija bei vyriausiu treneriu jinai NEPROGRESUOS. Ekipai reikia naujo vėjo, kelionės kryptis - Spurs žaidimo stilius. Jono vaidmuo komandoje turi keistis atakuojant, o gynyboje būtina pagerinti kojų darbą.JV sezoną vertinčiau 7 balais. Jei įvyks JV mainai, galvočiau, į gerą. Svarbu be traumų. Gero ir produktyvaus poilsi o Jonui ir laukiame rinktinėje.

--
2017-05-08 05:11
2-2
Wizards laimejo 121-102 boston

--
2017-05-08 02:38
Nu šį kartą Raptors sužaidė geriausias serijos rungtynes,atliko net 28 perdavimus,Josephas puikiai vadovavo komandai,bet net ir to neužteko pergalei.Kaip katę su pele žaidė Cavsai.Tiesiog individualiai pajėgesnė komanda.4 kėl.,kai reikėjo,Irvingas patraukė,o paskui ir Bronius.Gaila,kad išsisuko tie JV metimai,nes progos buvo idealios.Bet uždėjo net 3 blokus,kas jam yra labai geras rezultatas.Nu dabar lieka vasaros laukt ir naujų Ujiri veiksmų komplektuojant klubą.

--
2017-05-08 02:27
ot gerai, lopam taip ir reikia, nes ta antikasi ziuret jau nusibodo. kol komandos lyderiai bus ballhogeriai, o treneris molis, jie niekad nieko nelaimes.
2017-05-08 02:14
kalabanga
blyn neran live bostono :(
2017-05-08 01:52
Apgailetina serija
Visiskas Cavaliers dominavimas, tik siandien kazkokius gyvybes zenklus rode Raptors, taciau manau tai tik Cavs atsipalaidavimo pasekmes, kai reikejo Primete tasku ir atitruko. Ziurint i Valanciuno zaidima siandien, buvo isnaudojamas pakankamai gerai tiek minuciu tiek kamuolio imetimo jam prasme, pora metimu issisuko nieko nepadarysi del tasku labai pykti negalima, bet visiskas pasyvumas kovojant del kamuoliu, kai mazesni lipa jam per galva buvo matomas akivaizdziai. Siaip viliuos, kad Raptors imsis permainu. Arba atleis Casey kas sunkiai tiketina, arba iskeis Valanciuna kas labai realu, nes vel eilini sezona PO nuplaukia. To as ir palinkesiu, vertas jis geresnes komandos kur butu isnaudojamas tinkamai, nes tikrai galetu buti dominuojantis centras.

--
2017-05-08 01:50
to kalabanga
rasai google "nba live stream reddit" ir rasi
2017-05-08 01:46
kalabanga
gal kas linka bostona varzybu galetu numesti ?

Le Korsaras James
As juk sakiau jau seniu seniausiai, kad joks protingas labai geras krepsininkas nesikels i rytus, kol lygoje zais James. Nes cia karaliauja vienintele super zvaigzde.

--
2017-05-08 01:21
uuu
pagaliau nevykeliu komanda iskrito lauk
2017-05-08 01:14
Asd
Grybu komanda raptors matosi vienintelis nuliudes po rungtyniu ibAka kitiem pohui typo eina laimingi:DDD