Tomašas Satoransky Nuotr.: AFP – Scanpix
Bradley Bealas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jaylenas Brownas Nuotr.: AFP – Scanpix
Bradas Stevensas Nuotr.: AP – Scanpix
Kelly Olynykas Nuotr.: AFP – Scanpix

Po ilgosios pertraukos uraganišką puolimą pademonstravusiai ir dominuoti pradėjusiai Vašingtono „Wizards“ ekipai namų sienos padėjo susigrąžinti tai, kas buvo prarasta išvykoje.

Kelly Olynykas

Scotto Brookso auklėtiniai ketvirtose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse savo aikštėje 121:102 (20:24, 28:24, 42:30, 31:34) antrą kartą paeiliui užtikrintai nugalėjo Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Penktasis susitikimas naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vyks Bostone.

Per pirmuosius du kėlinius trumpai pirmavusi „Wizards“ varžovus nokautavo trečiajame kėlinyje, kada po Amiro Johnsono penkių taškų iš eilės „Celtics“ buvo priekyje – 53:48.

Tuomet fantastiškai žaisti pradėję šeimininkai laimėjo sausą atkarpą net 26:0, perėmė iniciatyvą į savo rankas ir aikštėje pradėjo diktuoti savo sąlygas – 74:53.

„Esame pajėgūs laimėti tokias atkarpas kiekvienose rungtynėse, – po rungtynių teigė 16 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Markieffas Morrisas. – Toliau spausti juos ir per kėlinį pelnyti iki 50 taškų. Su tokia mintimi visi rungtyniavome.“

„Wizards“ beveik pusę taškų pelnė Bradley Bealo ir Johno Wallo duetas. Pirmasis surinko 29 taškus, o antrasis – 27 bei taip pat dar atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ gretose lyderis Isaiah Thomasas svarbiausiu rungtynių metu buvo nepanašus į save – jis prametė penkis iš šešių paskutinių savo metimų ir susitikimą baigė su 19 taškų (7/14 metimai), 5 rezultatyviais perdavimais ir 6 klaidomis.

Tai buvo pirmasis kartas Bostono klubo mažylio karjeroje, kai jis dvejose atkrintamųjų varžybų rungtynėse paeiliui nesugebėjo peržengti 20-ies pelnytų taškų ribos. Prieš tai vykusiame susitikime Thomasas surinko 13 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 29, Johnas Wallas 27 (12 rez. perd., 7 kld.), Otto Porteris 18 (8 atk. kam.), Markieffas Morrisas 16 (10 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 13.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 19, Terry Rozieras 16, Kelly Olynykas 14, Alas Horfordas 11.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2017-05-08 14:18
ha
O tas mazius Thomas gyresi, kad niekas Jo nesustabdys. Jau antros rungtynes kai nepasiekia 20 tasku :D

--
2017-05-08 12:22
To djgaffer
Tikiuos,kad atsitiks. Go wiz!

--
2017-05-08 11:58
Šita serija primena Celtics-Bulls situaciją.Tada keltai pralaimėjo pirmas dvejas rungtynes,bet paskui likusias keturias laimėjo.O dabar atvirkščiai viskas-pirmas dvejas keltai laimėjo,bet dabar dvi pralaimėjo.Nu gal neatsitiks jiems,kaip su buliais.

--
2017-05-08 11:16
Lopai tie Celtics gaus serija garantuotai nuo wizards ir iskart matom kas gaunasi kak leidzia keciau pazaisti teisejai. Thomas prie kietl zaidimo yra beviltiskas ir verksnys kuris skundziasi ,kad dideli berniukai ji musa.Lopas Thomas. :DD ir kur debiloidasLmblack3000 kuris sake kad bostonas visus nuslos rytuose tarp ju ir clevlanda jai jie iki finalu nenueis? :D