Pirmąją pergalę 2007 metų Europos moterų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Lietuvės be didesnio vargo 67:50 (24:16, 11:11, 15:11, 17:12)nugalėjo Rumunijos krepšininkėms, kurioms tai buvo jau antroji nesėkmė.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir sužaidus 8 minutes rezultatas buvo lygus (16:16), tačiau lietuvaitės laimėjusios 5 minučių atkarpą spurtu 12:0 pabėgo į priekį (28:16).

Po ilgosios pertraukos Lietuvos rinktinė ir toliau diktavo savo žaidimo sąlygas, o 37-ąją mačo minutę po taiklios Eglės Šulčiūtės baudos skirtumas buvo šoktelėjęs iki 18 taškų (61:43).

Lietuva: Lina Brazdeikytė 15, Agnė Čiūdarienė 14, Eglė Šulčiūtė 11 (10 atk. kam.), Sandra Valužytė 10, Rima Valentienė 8, Gintarė Petronytė 5, Ela Briedytė 4 (Iveta Marčauskaitė, Vita Kuktienė).

Rumunija: Maria Puscalau 12 (12 atk. kam.), Paula Ciocan 8, Ancuta Stoenescu 8, Simina Mandache 8.

Laimėjusios lietuvės beveik užsitikrino vietą antrajame etape. Rytoj mūsų šalies krepšininkės kovos su Vokietijos komanda.

Atrinkti (0) Visi (5)
sauniai pergale
2007-09-26
-2
sėkmės merginos jūs manau dar parodysit, ką ištikrūjju galit. VIENS, DU, TRYS LIETUVA!!!
2007-09-26
+2
Ir dar man labai patiko Salciutes zaidimas
2007-09-26
-1
Statistika:Sutinku su tavim,ir dar aisku malonu pirma pergale,bet jai taip zais lietuves kaip su rumunemis tai pries vokietes tikrai gaus,gynyba atrodo lt gera,bet puolimas tragiskas
2007-09-26
+1
Na nebeveik, o jau užsitikrino vietą kirtame etape. Rumunės net nugalėjusios belges keliauja namo, o mums rungtynės su Vokietija aukso vertės. Nugalėsim, keliausim su viena įskaitinę pergalę, kuri leistu kovoti kitoje grupeje dėl 2-3 vietos, o jei pralaimim, patenkam į kitą etapą su nuliu, ir reiks dar gerai pakovoti, kad užimt 4 vietą, kuri leistu ne tik patekti į ketvirtfinalį, bet liktu šioks toks šansas užsikabinti dėl kelialapio į atrankos turnyrą. Sėkmės joms ryt, žaidimas dar pagerės, svarbu pergalės:)