Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Dramatišką pergalę Lenkijos pirmenybių ketvirtfinalyje pasiekė trijų lietuvių atstovaujama Gdansko Starogardo „Polpharma“ komanda, kurios didvyriu tapo legionierius Anthony Milesas.

Amerikietis paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę pataikė dvitaškį, lėmusį Mindaugo Budzinausko auklėtinių pergalę išvykoje vykusiose trečiose rungtynėse 65:63 (17:12, 18:25, 8:19, 22:7) prieš Zelionos Guros „Stelmet“.

Serijoje iki trijų pergalių Gdansko Starogardo klubas atsilieka 1-2. Ketvirtasis mūšis penktadienį taip pat vyks „Polpharma“ tvirtovėje.

„Polpharma“ krepšininkai įspūdingai į mačą sugrįžo po to, kai trečiojo kėlinio pabaigoje atsilikinėjo 41:56. Visgi ketvirtajame ketvirtyje jie pakilo į lemiamą šturmą ir kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu – 22:7.

Martynas Sajus nugalėtojų gretose žaidė 28 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais (1/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 kartą suklydo bei 4 sykius suklydo.

Tuo metu jo bendraklubis Martynas Paliukėnas per 25 minutes taškų nepelnė (0/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Polpharma“: Urošas Mirkovičius 16, Marcinas Fliegeris 16, Anthony Milesas 13, Lukašas Diduška 10 (10 atk. kam.).

„Stelmet“: Jaroslavas Mokrosas 12, Vladimiras Dragičevičius 12, Pžemislavas Zamojskis 11.