Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Italijoje trečiąjį savo sezoną baigė puolėjas iš Lietuvos Paulius Sorokas. Pirmą kartą į atkrintamąsias varžybas patekęs lietuvis buvo naudingas, tačiau jo ekipa suklupo lemiamose Italijos antrosios lygos aštuntfinalio rungtynėse.

24-erių metų 200 cm ūgio krepšininko ginama Trevilijo „Remer Blu Basket“ penktose rungtynėse svečiuose 72:83 (17:17, 21:24, 19:14, 15:28) neatsilaikė prieš Triesto „Alma“ ekipą.

Seriją iki trijų pergalių lietuvio ekipa pralaimėjo 2-3.

Paskutinėse sezono rungtynėse Sorokas per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 5/5 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, dukart suklydo, 5 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

Reguliariame sezone Sorokas sužaidė 30 rungtynių, per kurias vidutiniškai ant parketo praleisdavo po 32 minutes, pelnydavo po 14 taškų, atkovodavo po 8,9 kamuolio, atlikdavo po 3,1 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 0,9 kamuolio ir rinkdavo po 20,1 naudingumo balo.

Šį sezoną atkrintamosiose varžybose Sorokas vidutiniškai per 28 minutes pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 8,2 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 1,6 kamuolio ir rinko po 13,2 naudingumo balo.

Palyginimui, praėjusį sezoną krepšininkas vidutiniškai per 31 minutę pelnydavo po 11,6 taško, atkovodavo po 8,2 kamuolio ir surinkdavo po 14,9 naudingumo balo.

2014 metais į Italiją atvykęs puolėjas pirmąjį sezoną žaidė trečioje lygoje, o praėjusį sezoną persikėlė į Trevilijo komandą. Iki šio sezono jam nebuvo pavykę patekti į atkrintamąsias varžybas.