Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Estijos krepšinio lygoje per žingsnį nuo bronzos medalio atsidūrė puikiai žaidusio Dominyko Milkos vedama Tartu „Ulikool“ ekipa, kuri antrose serijos dėl trečios vietos rungtynėse svečiuose 66:58 (19:14, 20:19, 12:8, 15:17) patiesė Pernu „Sadam“ su Edvinu Šeškumi.

GM: 8

Serijoje iki trijų pergalių Milkos atstovaujama ekipa pirmauja 2-0. Kitos rungtynėse vyks Tartu mieste.

Nugalėtojams 24-erių metų 203 cm ūgio Milka per 34 minutes pelnė 21 tašką (8/13 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė ir suklydo, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 25 naudingumo balus.

Milka tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Tuo metu 22-ejų metų 196 cm ūgio gynėjas Šeškus pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, triskart prasižengė ir tris kartus privertė taisykles pažeisti varžovus bei surinko 18 naudingumo balų. Šeškus buvo rezultatyviausias savo ekipos žaidėjas.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete.

2018-04-12 22:52
MANTAS Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Agne Agne Agne Agne Agne EMA EMA EMA