Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Gedimino Oreliko atstovaujama Bandirmos „Banvit“ (21-9) nesustabdė varžovų amerikiečio Ricky Ledo, tačiau pergalingai baigė reguliarųjį Turkijos lygos sezoną. Paskutinėse rungtynėse „Banvit“ svečiuose 88:77 (23:24, 29:17, 15:24, 21:12) patiesė Giresuno „Yesilgiresun Belediye“ (10-20).

GM: 19

Reguliariame sezone „Banvit“ užėmė penktąją vietą. Kol kas nėra aiškus pirmasis komandos varžovas atkrintamosiose varžybose – juo taps ketvirtoje vietoje atsidursianti ekipa. Į šią poziciją pretenduoja Stambulo „Bešiktaš“ ir Stambulo „Daruššafaka“.

Nugalėtojams Orelikas per 25 žaidimo minutes įmetė 13 taškų (2/2 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, tris sykius suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.

„Banvit“ gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Furkanas Korkmazas. Taip pat 13 taškų įmetė Jeremy Chappellas (7 atk. kam., 5 rez. perd.). 11 taškų pelnęs Jordanas Theodore’as atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu pralaimėjusių gretose nesustabdomai žaidė daugiau nei pusę komandos taškų pelnęs 24-erių metų 201 cm ūgio Ledo. Jis per 37 minutes įmetė 40 taškų (6/8 dvit., 9/16 trit., 1/1 bauda) ir atkovojo 6 kamuolius.

2018-04-12 22:51
MANTAS Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Mantas Agne Agne Agne Agne Agne EMA EMA EMA