Greggas Popovichius Nuotr.: AFP – Scanpix
Kevinas Durantas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Emanuelis Ginobili Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
LaMarcusas Aldridge'as Nuotr.: AFP – Scanpix
JaVale'as Mcgee Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Pirmose NBA Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse Oklando „Golden State Warriors“ apribojo puolėjo Andre Iguodalos žaidimo laiką, kadangi šis jaučia kelio skausmus.

Kawhi Leonardas

Skelbiama, kad krepšininkui dėl skausmų pirmadienį bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas. Gavus rezultatus „Warriors“ nuspręs, kaip pasielgti su puolėju. ESPN žiniomis, Iguodalai gali būti suteikta kitose rungtynėse net ir tokiu atveju, jeigu tyrimai rimtų sužeidimų neparodys.

Komanda visą sezoną stengiasi riboti 33-ejų metų 198 cm ūgio Iguodalos minutes aikštėje ir krūvį treniruotėse. Skelbiama, kad pirmose finalo serijos rungtynėse Iguodala neatliko svarbaus vaidmens, kadangi nuolat turi kęsti skausmus.

„Warriors“ atsarginis puolėjas žaidė tik 10 minučių, o per jas pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

„Warriors“ pirmose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse vienu metu atsiliko 25 taškų skirtumu, tačiau susiėmė ir sugebėjo perlaužti rungtynes bei laimėti 113:111. Serijoje iki keturių pergalių Oklando klubas yra priekyje 1-0.

Šį sezoną Iguodala vidutiniškai per 26 žaidimo minutes pelno po 7,5 taško, atkovoja po 4,1 kamuolio, atlieka po 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir perima po 1 kamuolį.