Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Graikijos krepšinio lygoje – neeilinis įvykis. Pusfinalio serijoje Atėnų derbyje pergalę namuose iškovojo AEK, kuri 71:70 (17:22, 20:22, 19:13, 15:13) pranoko Graikijos grandą „Panathinaikos“ klubą.

Blogiausias pasiekimas: 67
Daugiausia pelno: Michael Andre Dixon Jr.

AEK „Panathinaikos“ įveikė po devynerių metų pertraukos – prieš tai Graikijos sostinės derbyje AEK pergalę šventė 2008 metų balandžio 6-ąją dieną.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Graikijos lygoje „Panathinaikos“ įprastai pralaimi tik Pirėjo „Olympiakos“ klubui, o vienintelis Atėnų ekipos pralaimėjimas šį sezoną buvo užfiksuotas būtent šių komandų dvikovoje.

Praėjusį sezoną „Panathinaikos“ reguliariame sezone taip pat klupo tik mače su „Olympiakos“, tačiau pusfinalyje „Panathinaikos“ Saloninų „Aris“ klubą patiesė tik po lemiamų rungtynių 3-2.

Antrajame kėlinyje „Panathinaikos“ turėjo 12 taškų persvarą, tačiau jau trečiojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Panathinaikos“ išlaikė persvarą, tačiau tuomet AEK spurtavo 12:2 ir pabėgo 70:64. „Panathinaikos“ pelnė 6 taškus be atsako ir sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tašką rungtynėse padėjo vieną baudos metimą paskutinę minutę pataikęs Dimitrios Mavroeidis.

AEK: Milanas Miloševičius 14, Dušanas Šakota ir Dimitrios Mavroeidis po 12, Roko Leni Ukičius 8.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 19 (11 atk. kam.), Nikos Pappas ir Jamesas Gistas (6 atk. kam.) po 11, Jamesas Feldeine’as 8.

2017-05-15 13:22