Ispanijos pirmenybių pusfinalyje dar vieną pergalę iškovojo Arvydo Macijausko Viktorijos "Tau Ceramica" ekipa, šeštadienį (06.04) namuose įveikusi Malagos "Unicaja" krepšininkus 64:53 (16:18, 16:4, 15:15, 17:16).

Pergalingą pranašumą "TAU" įgijo jau antrajame kėlinuke, per kurį Viktorijos krepšininkai įmetė 16 taškų, o patys praleido vos 4. Per likusius du ketvirčius "Tau Ceramica" išlaikė tokį patį tempą ir šventė antrąją pergalę pusfinalio serijoje.

Arvydas Macijauskas buvo pagrindinis "Tau Ceramica" pergalės kalvis. Lietuvis per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, tačiau tris kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

"Tau Ceramica": Arvydas Macijauskas 20, Sergi Vidalis 20 (8 atkovoti kamuoliai), Luisas Scola 12 (12 atkovotų kamuolių).

"Unicaja": Franas vazquezas 17, Carlosas Cabezas 17, Jorge Garbajosa 11.

Serijoje iki 3 pergalių "TAU" pirmauja 2-0. Trečiasis susitikimas antradienį (06.07) vyks Malagoje.

2005-06-05 10:17
kas daros,kodel macas prameta baudas =//
2005-06-05 00:58
macas vėl puikiai sužaidė, manau akd tikrai TAU pateks į finalą, ir turi rimtus šansus laimėti Ispanijos pirmėnybes...
2005-06-04 23:03