Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Dominykas Milka Estijos pirmenybėse pasipuošė bronzos medaliu. Lietuvio atstovaujama Tartu „TU/Rock“ ekipa trečiose mažojo finalo serijos rungtynėse namie 66:57 (16:18, 20:17, 19:12, 11:10) nugalėjo Pernu „Parnu“ klubą su Edvinu Šeškumi.

Seriją Milkos ekipa laimėjo 3-0.

Pergalingame susitikime Milka per 34 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitoje barikadų pusėje Šeškus per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/10 trit.) bei, atkovojęs 7 kamuolius, surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Mandellas Thomasas, kurio sąskaitoje buvo 16 taškų. Pralaimėtojams 22 taškus pelnė Domagojus Bubalo.