Nuotr. facebook.com
Tenerifės „Ibersotar“ komandos strategas Txusas Vidorreta išrinktas geriausiu Ispanijos krepšinio lygos treneriu. 51 metų strategas tokio įvertinimo sulaukė pirmą kartą karjeroje.

Mariaus Grigonio atstovaujama „Iberostar“ Ispanijos pirmenybėse iškovojo 22 pergales ir reguliariajame sezone užėmė 5-ąją vietą. Gran Kanarijos salų ekipa kurį laiką pirmavo pirmenybėse.

Vidorettos treniruojama ekipa šį sezoną tapo ir inauguracinio Čempionų lygos sezono nugalėtoja.

„Iberostar“ komandoje strategas dirba nuo 2015 metų. Prieš tai jis treniravo Madrido „Estudiantes“, Alikantės „Lucentum“ ir Bilbao „Basket“ komandas.