Nuotr.: instagram.com
Nuotr. instagram.com

Pralaimėjimu Stambule prasidėjusį Eurolygos jaunių (iki 18 metų) turnyrą pradėjo Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Tomo Masiulio auklėtiniai pirmosiose turnyro rungtynėse 60:72 (18:18, 20:18, 12:21, 10:15) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ komandai.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančiųjų vaidmenyje buvę kauniečiai itin prastai pradėjo rungtynes, kai įpusėjus pirmajam kėliniui atsiliko 4:14. Visgi likusią kėlinio dalį jie patys pabaigė spurtu 14:4 ir po 10 žaidimo minučių rezultatas buvo lygus.

Besibaigiant antrajam kėliniui „Žalgirio“ krepšininkai galiausiai išsiveržė į priekį ir po Roko Jokubaičio dvitaškio pirmavo 36:32. Persvarą kauniečiai turėjo neilgai, kadangi iš karto po ilgosios pertraukos „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį – 45:40.

Kauniečiai dar išlygino rezultatą (47:47), bet tada šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir vėl pabėgo.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ priartėjo iki 56:62 ir kelis kartus galėjo deficitą nukirpti per pusę, tačiau 5 iš eilės kauniečių metimai skriejo pro šalį, dar 3 atakos pasibaigė klaidomis, ir „Fenerbahče“ įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

„Žalgiris“: Erikas Venskus 13 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 10 (3/10 dvit., 0/2 trit., 5 rez. perd.), Vitalijus Kozys 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Lukas Uleckas 8, Martynas Arlauskas 7, Grantas Vasiliauskas 6, Marius Valinskas 4, Giedrius Bergaudas 3.

„Fenerbahče“: Ahmetas Canas Duranas 20 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Mertas Ilhanas 17 (7/8 dvit.).

Toje pačioje B grupėje kiek anksčiau šiandien Belgrado „Mega Bemax“ 75:65 nugalėjo Madrido „Real“ ekipą. Su serbais Masiulio auklėtiniai susitiks rytoj 13 val. Lietuvos laiku.

2017-05-19 06:56
Kaip jau iprasta jaunimo cempionatuose, Kawenski ekipa tempia legionieriai - trys rezultatyviausi ir vel ne Gawno aukletiniai.
2017-05-19 04:27
Senis
Apgailetinas Masiulis, Vasiliauskui, Uleckui neduoda atsiskleist, laiko saleje Nepatyrusius, visokius Valinskus, Jokubaicius ir dar nori laimet

--
2017-05-18 21:26
Coach k
Sargiunas slamstas, velickos traukinys nuvaziaves seniai

--
2017-05-18 20:33
Kur maciau Sargiuno talenta? Pasaulio jaunimo iki 17 metu cemionate jis buvo rezultatyviausias Lietuvos zaidejas. Atrode ne prasciau uz Velica. NKL si sezona rinko po 10 tsk, o juk jam 17.
2017-05-18 19:35