Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Dviejų lietuvių atstovaujama Rygos „Barons“ ekipa išlygino Latvijos pirmenybių mažojo finalo serijos rezultatą.

Latvijos sostinės klubas su Tauru Jogėla ir Denisu Krestininu namie 90:73 (23:12, 23:20, 20:24, 24:17) nugalėjo Valmieros „Valmiera/ORDO“ krepšininkus ir serijoje atstatė lygybę – 1-1.

Jogėla aikštėje praleido 21 minutę ir per šį laiką pelnė 15 taškų (1/9 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Jo komandos draugas Krestininas per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose tiesiog nesulaikomai rungtyniavo Tyleris Larsonas, kuris pelnė 30 taškų. Pralaimėjusiems D'Oras Fischeris pelnė 25 taškus.