Nuotr. Youtube

Antrąją nesėkmę Eurolygos jaunių finalo turnyre patyrė Arno Veličkos vedama „Barcelonos“ (0-2) komanda. Ji Turkijoje vykstančiame turnyre 88:90 (29:17, 25:26, 15:24, 19:23) nusileido Maskvos CSKA (0-2) klubui.

Daugiausia pelno: Tyrese Rice

„Barcelona“ prarado šansus kovoti dėl pirmosios vietos turnyre. Grupėje ji dar sužais su Belgrado „Crvena Zvezda“ jauniais.

Velička per 31 minutę pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 5/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir keturis kartus pažeidė taisykles bei surinko 21 naudingumo balą.

Lietuvis buvo naudingiausias savo komandoje. Rezultatyviausiai žaidė vienintelis Sergi Martinezas, kuris surinko 23 taškus.

Iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms rezultatas buvo lygus 78:78, tačiau tuomet trys atakos baigėsi taikliais „Barcelonos“ metimais po Veličkos rezultatyvių perdavimų ir Ispanijos ekipa jau pirmavo 85:80.

Visgi tuomet CSKA surinko penkis taškus iš eilės, o „Barcelonai“ niekaip nepavykstant pelnyti taškų, rusai likus 24 sekundėms išsiveržė į priekį 88:85.

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Velička. Iš pradžių jis smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą. Po minutės pertraukėlės „Barcelona“ prasižengė, o rusai realizavo baudų metimus. Paskutinės atakos metu kamuolys ir vėl buvo patikėtas Veličkai. Jis iki paskutinių sekundžių varėsi kamuolį, o galiausiai atšokęs išmetė tritaškį, kuris skriejo pro šalį.

2017-05-19 14:37
Mldc Velička,tikras šaltakraujis.Nors ir prametė lemiamą metimą,bet jau ne pirmą kartą parodo,jog nebijo imtis iniciatyvos.Atrodo,kad ir taiklumą pagerinęs,nes 3 trajakus iš 5 pataikė.Gerą įžaidėją ateitį turėsim.

--
2017-05-19 14:09
Jaskevicius nr2
Vaikis kiausius turi. Bet labai neprotinga buvo laukti paskutines sekundes ir tada mesti trajaka.