Antrąjį pralaimėjimą šių metų Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybėse patyrė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės ekipa. Indianos "Fever" klubas 77:83 (30:35, 47:48) nusileido Sietlo "Storm" komandai.

Šį susitikimą daug sėkmingiau pradėjo Sietlo ekipa, kuri išsiveržė į priekį nuo pirmųjų mačo minučių (6:2, 15:4). Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje Indianos klubui pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų, o antroje rungtynių pusėje ir persverti rezultatą (41:40).

Vis dėlto, išlyginusios ir persvėrusios santykį "Fever" krepšininkės tarsi sustojo, o tuo pasinaudojusios "Storm" žaidėjos vėl atitrūko ir įgijusios 14 taškų persvarą (68:54) ją išsaugojo iki mačo pabaigos.

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė per šias rungtynes aikštelėje praleido 7 minutes ir pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 1/2 baudų). Taip pat lietuvė atkovojo 1 kamuolį, blokavo metimą ir 3 kartus prasižengė.

"Fever": Tan White 26, Kelly Miller 19, Tamika Catchings 12.

"Storm": Lauren Jackson 24, Sue Bird 20, Janell Burse 15, Betty Lennox 13.

[image=3276 left]Per kitas WNBA rungtynes pergalę iškovojo Konektikuto "Sun" klubas, 80:69 (37:34, 43:35) nugalėjęs San Antonijo "Silver Stars" ekipą.

Nors susitikimo pradžioje iniciatyvą ir 5 taškų persvarą (21:16) turėjo "Silver Stars" klubas, kėlinio pabaigoje Konektikuto ekipa pasivijo varžoves ir persvėrė rezultatą. Antroje mačo pusėje "Sun" diktavo rungtynių tempą ir pelnė trečiąją pergalę.

Rezultatyviausiai "Sun" ekipoje žaidė "Lietuvos telekomo" legionierė Katie Douglas. Ji surinko 15 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po krepšiais atkovojo 2, o perėmė 3 kamuolius, tačiau 1 kartą prasižengė ir 2 suklydo.

Jen Derevjanik aikštelėje praleido 12 minučių ir taškų nepelnė. Ji prametė 2 baudas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

"Sun": Katie Douglas 15, Taj McWilliams 15, Margo Dydek 15, Asjha Jones 12.

"Silver Stars": Latoya Thomas 17, Wendy Palmer 14, Katie Feenstra 13.