Klaipėdos „Neptūno“ komanda antras rungtynes šį sezoną pralaimėjo taip pat, kaip prieš savaitę pirmas. Turėdami dviženklį pranašumą, uostamiesčio krepšininkai nesugebėjo iškovoti pergalės penktadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse.

Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistento Rimo Kurtinaičio treniruojami „Sakalai“ buvo pajėgesni už „Neptūną“ 79:69 (12:20, 23:19, 19:15, 21:15).

Nuo mačo pradžios aktyvią gynybą pademonstravę klaipėdiečiai nuolat pirmavo ir antrajame kėlinyje keliskart turėjo 10 taškų pranašumą. Tačiau po didžiosios pertraukos vadžias į savo rankas perėmė „Sakalai“.

Vytauto Šarakausko dvitaškis iniciavo „Sakalų“ spurtą 14:0, po kurio Vilniaus krepšininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 49:43.

Evaldo Dainio dvitaškis įpusėjus ketvirtajam kėliniui išlygino rezultatą (61:61), tačiau netrukus mačo baigtis tapo aiški. Dainys patyrė kojos traumą ir negalėjo baigti mačo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė 8 taškus paeiliui ir įtvirtino pergalę.

Dainiui atsinaujino kojos raiščių trauma, dėl kurios įžaidėjas praleido pirmas šio sezono „Neptūno“ rungtynes. Jas Klaipėdos komanda pralaimėjo tokiu pat stiliumi – pirmaudami 13 taškų skirtumu prieš Kėdainių „Nevėžį“, klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 0:18 ir nebesugebėjo atsitiesti.

„Sakalai“: Justinas Sinica 20, Vytautas Šarakauskas 17 (8 atk. kam.), Rolandas Matulis 16 (5/18 metimų, 17 atk. kam.), Linas Lekavičius 9 (7 atk. kam.), Paulius Abramavičius 7, Mindaugas Reminas 6, Erikas Kučiauskas 4, (Justas Kaziliūnas, Arnas Labuckas).

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 14, Vaidotas Pridotkas 13, Giedrius Jankauskas 12 (8 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 9, Evaldas Dainys 7 (6 rez. perd., 7 kld.), Remigijus Trakimas 6, Paulius Počiuipa 5 (8 atk. kam.), Sergejus Karmazinskis 3, (Deividas Gailius, Marius Runkauskas).

„Sakalai“ su varžovais žaidė išretėjusiomis gretomis – dėl traumų komandai padėti negalėjo Nerijus Strazdauskas bei Giedrius Kurtinaitis, o mačo nebaigė Mindaugas Reminas. Įžaidėjas trečiajame kėlinyje susimušė dešinį petį ir buvo priverstas mačą stebėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Atrinkti (0) Visi (6)
O LKL portalas eilini karta ziauriai grybauja.

Siulau adminams pasitempti.
2007-09-29
-1
Saunuoliai "Sakalai" sveikinu su pergale. Linkiu toki gera zaidima islaikyti visa sezona ir kautis del medaliu.
2007-09-29
+1
Įsižais dar. Juk praktiškai naujai suformuota komanda. Runkelis su Gailium gal pradės žaisti taip kaip moka. Iš ruso vėl jokios naudos, o Dainys vėl traumuotas. Kažką reikia daryti su įžaidėjo pozicija.
2007-09-28
+3
neptunas jauna komanda lyderis pridotkas ..85 gimimo..manau neptunas apsipras ir ysizais..
2007-09-28
-7
Tai tu manai, kad šis sezonas jau įpusėjo???
2007-09-28
+2
Siaip man kaip ir nieko komanda apskritai, bet sio sezono pradzioje tiesiog aptgailetinas tas neptunas, apie medalius si sezona (sprendziant vos ipusejus sezonui) net pasvajot yra per daug.