Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

25-erių metų 192 cm ūgio įžaidėjas Augustas Pečiukevičius lieka rungtyniauti Belgijoje. Oficialiai paskelbta, kad atakų organizatorius dar vienerius metus gins Briuselio „Basic-Fit“ komandos garbę.

Krepšininkas į Belgijos sostinės komandą atvyko prieš šį sezoną, o dar nesibaigus sezonui klubas panoro Pečiukevičių išlaikyti dar vieneriems metams.

Belgijos krepšinio lygoje „Basic-Fit“ reguliariame sezone užėmė trečiąją vietą. Lietuvio ekipa ketvirtfinalio serijoje triumfavo 2-1, o pusfinalyje kausis su Antverpeno „Giants“.

Belgijos krepšinio lygoje krepšininkas vidutiniškai per 21 minutę pelno po 6,1 taško, atkovoja po 2,5 kamuolio ir atlieka po 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

FIBA Europos taurėje atletas vidutiniškai per 22 minutes pelnydavo po 7,8 taško, atkovodavo po 3,5 kamuolio ir atlikdavo po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Kitas sezonas jau bus penktasis, kuomet Pečiukevičius žais užsienyje. 2012-2013 metų sezone jis žaidė Pernu „Parnu“ ekipoje, vėliau dvejiems metams persikėlė į Tartu „Rock“, o 2015-2016 metų sezone gynė Burgoso „San Pablo Inmobiliara“ garbę Ispanijos antroje lygoje.

LKL pirmenybėse Pečiukevičius rungtyniavo tris sezonus – jis sezoną vilkėjo Kauno „Aisčių“ marškinėlius ir dvejus metus žaidė Vilniaus „Sakaluose“.