Neapdainuotas „Lietkabelio“ herojus Panevėžyje padeda kurti istoriją

Vilius Stalgaitis
Vilius Stalgaitis
„BasketNews.lt“
2017-05-26 12:14
Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Benas Madgenas lemiamame kėlinyje ketvirtose LKL pusfinalio rungtynėse greitoje atakoje pelnė du taškus, smeigė vieną iš paskutiniųjų vinių į „Lietuvos ryto“ karstą ir triumfuodamas iškeltomis rankomis grįžo į gynybą. Viskas, „Lietkabelis“ pirmą kartą, klubo istorijoje žengė į LKL finalą, o Panevėžys – į seniai regėtą euforiją.

Ben Madgen

Ben  Madgen
Ben  Madgen
MIN: 24.46
PTS: 12.14 (55.91%)
REB: 3.95
AS: 2.35
ST: 0.63
BS: 0.05
TO: 1.42
GM: 43

Itin svarbia šios istorijos dalimi tapo ir 32-ejų metų australas, kuris ketvirtose serijos rungtynėse vilniečiams atseikėjo 24 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. Madgenui tai buvo geriausios atkrintamųjų bei trečios naudingiausios ir antros rezultatyviausios sezono rungtynės.

193 cm ūgio gynėjas nėra tas, kuris iššovė tik reikiamu metu. Šį sezoną LKL čempionate patikimai rungtyniavęs Madgenas vidutiniškai renka po 12,1 taško, pagal rezultatyvumą komandoje nusileisdamas tik po 13,2 taško renkančiam Kšištofui Lavrinovičiui.

Nenuostabu, kad visada pozityviai nusiteikusį krepšininką myli ir Panevėžys. Man besišnekučiuojant su juo, Madgeną „Cido“ arenos koridoriuje praeidami sveikino kone dvi dešimtys žmonių, įvairiais palinkėjimais kaskart trumpai pertraukdami pokalbį.

Tarp jų buvo ir „Lietkabelio“ strategas Kazys Maksvytis su savo šeima. Stratego svečiai australui lietuvių kalba pažėrė šūsnį sveikinimų, o pastarasis į visus juos reagavo nuoširdžiu lietuvišku „ačiū“. Iš karto praslinkus pirmajai bangai sveikinimų, Madgenas puolė atvirauti, kad suprasti, ką sako lietuviai, jam velniškai sunku, tačiau tokiose situacijose supratimas net nebūtinas.

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
„Dabar supratau tik šiek tiek, labai nedaug. Tačiau aš gerai jaučiu, ką jie pasakė“, – šypsodamasis tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Madgenas.

Tą vakarą „Cido“ arenoje vyko tikra fiesta. Tribūnos lūžo nuo sirgalių, po rungtynių šalia aikštelės aistruoliai laukė suduoti delnais su besidžiaugusiais krepšininkais, o arenos užkulisiuose koridorius link rūbinės buvo užsikišęs nuo besidžiaugusių komandos vadovų, krepšininkų draugų ir artimųjų. Rūbinėje džiaugėsi ir patys krepšininkai, gurkšnoję pergalingą šampaną. 

Sveikinimų lavinos „Lietkabelis“ nusipelnė. Per pastaruosius ketverius metus „Lietuvos rytas“ už LKL finalo borto liko jau trečią kartą (prieš tai pusfinaliuose buvo nusileista „Žalgiriui“ bei „Neptūnui“). Koks skirtumas tarp visų šių scenarijų? Minėtais dviem atvejais Vilniaus klubas nuo sėkmės liko per vieną metimą, o šįmet „Lietkabelis“ įrodė visišką pranašumą, kartą laimėdamas ne tik namie, bet ir varžovų teritorijoje.

Per savo karjerą Madgenas yra žaidęs gimtojoje Australijoje ir Belgijoje, tačiau pripažino, kad toks šėlsmas sausakimšos arenos apsuptyje jam yra įsimintiniausias karjeroje. Maža to, krepšininkas neatmeta ir triumfo finale scenarijaus.

„Labai svarbu, kad mes patys išlikome komanda. Gerai apsigynėme nuo Barono grėsmės, įvykdėme savo tikslus ginantis nuo jų žaidimo du prieš du. Apibendrinant, mes užtikrintai sužaidėme paskutines trejas rungtynes. Pirmosios… Pavadinkime taip – mes niekada šį sezoną taip nežaidėme, trūko ir sėkmės. 

Ar mane tai užveda? Veikiausiai tai įsimintiniausios kovos mano karjeroje. Apskritai, šie metai išties nuostabūs: mes pasiekėme taurės finalą, neblogai žaidėme Europos taurėje, pasiekdami antrą etapą, o dabar ir finalas. Kas žino, kas gali nutikti ir finale. Mes sunkiai dirbsime ir tiesiog atsiduosime taip pat, kaip atsidavėme šioje serijoje.

Tu turi tikėti savo sėkme, mes ja taip pat tikime. Niekada nebūčiau žaidęs krepšinio, jei netikėčiau. Aš visada stengiuosi laimėti. Taip, „Žalgiris“ yra puiki komanda, su geru treneriu, daug talento ir ilgu atsarginių suolu, bet nepamirškime, kad du kartus šią komandą jau įveikėme“, – tikino ginklų sudėti neketinantis Madgenas.

Magiška atmosfera

Sakydamas tai, Madgenas omenyje turi kovas „Cido“ arenoje. Teritoriją, kurioje šįmet nesugebėjo laimėti ne tik „Lietuvos rytas“, bet ir „Žalgiris“. Panevėžiečiai pusfinalio serijoje jau du kartus iš eilės pagerino arenos lankomumo rekordą ir patikėkite, žaidžiant tokioje aplinkoje, sąvoka „šeštasis žaidėjas“ nebeatrodo banali.

„Cido“ arena lemiamų rungtynių metu išties pulsuoja gyvybe. Pavyzdžiui, po netaiklių varžovų metimų arenoje pasigirsta NBA arenoms būdingos melodijos, o šeimininkams metant baudų metimus, sirgaliai už krepšio skanduoja metančiojo vardą.

„O taip! Mūsų sirgaliai, o ypač paskutinėse rungtynėse, buvo fantastiški. Nemeluosiu, rungtynių pabaigoje mes buvome labai pavargę, tačiau būtent arena mums ir suteikė papildomos energijos kritiniu metu, kai vilniečiai grįžo į rungtynes. Mums to labai reikėjo. Tai buvo geriausia atmosfera šį sezoną, sirgaliai buvo labai triukšmingi. Pastebėjau, kad rungtynėse su „Lietuvos rytu“ ir „Žalgiriu“ atmosfera būna išskirtinė“, – „Lietkabelio“ sirgalius liaupsino Madgenas.

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Teisingą patarimą davę bičiuliai

Mintimis grįžkime į 2016-ųjų vasarą. Šviežiai iškeptas Belgijos lygos MVP Australijoje ramiai laukė klubų pasiūlymų, tačiau slapčia turėjo vieną svajonę – debiutuoti Europos taurės turnyre. Madgenui vasario 7-ąją sukako 32-eji. Nebe tas Australijoje siautęs jaunuolis, tačiau vis dar ištroškęs aukščiausio lygio kovų. 

Ir tuomet jis sulaukė skambučio iš Panevėžio. Kur yra šis miestas, australas iš pradžių net nenutuokė, tačiau jis turėjo draugų, kuriems „Lietkabelis“ buvo žinomas.

Madgeno bičiuliai – buvę „Lietuvos ryto“ žaidėjai Matthew Nielsenas ir Bradas Newley bei dabartinis žalgirietis Brockas Motumas nupaišė jam bendrą LKL čempionato pajėgumo paveikslą ir to Madgenui pakako. Juk šansas debiutuoti Europos taurėje buvo tai, apie ką gynėjas svajojo.

Dabar, sezonui ritantis link finišo linijos, Madgenas pripažįsta, kad žaidimas antrajame pagal pajėgumą Europos klubiniame turnyre ir buvo pagrindinis jaukas, atviliojęs jį į Lietuvą.

„Pasakysiu atvirai, aš buvau labai intriguotas galimybės žaisti Europos taurės turnyre, labai norėjau čia žaisti. Iš Nielseno, Newley ir Motumo pasakojimų žinojau, kad žaisti LKL bus sunku. Tačiau tik atvykęs pamačiau, kad esame tikra komanda, viską darome kartu ir tai išties puiku. Tada supratau, kad turime gerus šansus iškovoti daug pergalių. Dalį savo tikslų jau įvykdėme, iškovodami daug puikių laimėjimų“, – pasidžiaugė Madgenas.

Su visais trimis lietuviams pažįstamiems australais Madgenas susipažino dar tėvynėje. Su Newley jis kartu užaugo, o Kaune susitikęs su Motumu jis nepraleidžia progos ilgiems pasišnekučiavimams. Abu jie, o taip pat ir Nielsenas, apie Lietuvą Madgenui atsiliepė pagarbiai. Tuo netruko įsitikinti ir pats gynėjas.

„Tai išties stipri lyga, kurioje nėra lengva kautis net ir su antrosios turnyrinės lentelės dalies komandomis, o tai parodo aukštą lygos meistriškumą. Čia daug fizinės kovos. Kiekvienose rungtynėse turi gerbti savo varžovus, nes gali nudegti. Čia lygis aukštas ir net nėra abejonių, kad jis aukštesnis nei Belgijoje, kur žaidžiau pernai. Ten daugiau greito žaidimo, greitų metimų. Aišku, Belgija taip pat turi pajėgių komandų, bet lyginti šias dvi lygas yra beprasmiška“, – svarstė Madgenas.

Žaidimas Europos taurėje buvo tai, ko Madgenas laukė ilgą laiką. Australas pripažino, kad prieš sezoną ant jo stalo gulėjo ne vienas pasiūlymas, tačiau jaukas, atvedęs jį į Aukštaitijos regioną dabar atrodo nė kiek nenuvylęs, o žaidimą prieš garsius Senojo žemyno klubus Madgenas vadina neįkainojama patirtimi.

„Pasakysiu jums tiesą – prieš atvykdamas čia, nedaug žinojau apie klubą. Aš tik žinojau, kad tikrai noriu žaisti Europos taurėje, laukiau tokio šanso vasarą. Dabar, sezonui besibaigiant, įsitikinau, kad toks planas suveikė idealiai. Mes pasirodėme neblogai, o ir žaidžiant prieš tokias komandas kaip „Bayern“ ar „Chimki“ aš daugiau išmokau ir apie patį „Lietkabelį“, jo istoriją, vertybes. Klubo administracija išties stovi už mūsų nugarų, padeda visais klausimais. Taip pat jaučiu ryšį ir su miestu, kuomet eidamas gatve iš daugelio girdžiu: „sėkmės“ arba „puikiai sužaidėte“. Aš didžiuojuosi galimybe žaisti Panevėžyje, kur visi mus palaiko.

Treneris Kazys taip pat puikus. Žinote, visada yra tų vadinamų pakilimų ir nuopolių, bet treneriai mus skatino likti kartu, nenuleisti galvų. Mes esame vyresnė komanda, bet treneriai tai gudriai išnaudojo. Asmeniškai aš esu labai patenkintas, turėdamas galimybę dirbti su Maksvyčiu“, – komplimentų klubui ir jo treneriui negailėjo Madgenas.

Nustebinęs Panevėžys

Kartu su „Lietkabelio“ legionieriumi kalbėjomės po pergalingai panevėžiečiams pasibaigusios pusfinalio serijos su „Lietuvos rytu“, kai už „Cido“ arenos sienų jau vėlyvas pavasaris. Prie australiškos saulės kaitros pratęs Madgenas dabar džiaugiasi galėdamas lauke vaikščioti su vasariškais marškinėliais, kuriais vilkėdamas jis išėjo iš rūbinės.

Praėjęs sezonas Belgijoje Liežo mieste Madgenui buvo pirmasis Europoje, tačiau ten žiemos gerokai švelnesnės nei Lietuvoje. Gynėjas atvirauja, kad pirmoje sezono dalyje iššūkiu jam tapo ne kliūtys aikštelėje, o būtent oro sąlygos.

„Aišku, prie šalčio reikėjo prisitaikyti, bet čia būti tikrai smagu. Kalbant atvirai, šaltis man buvo netikėtas. Žinojau, kad bus šalta, bet niekada nebuvau žaidęs šalyje, kurioje būtų taip šalta. Bet tai buvo dar viena dalis, kodėl čia atvykau – patirtis. Ji yra ir gyvenimiška, ne tik aikštelėje. Man patinka, kad turėjau tokią galimybę.

Panevėžys yra mažesnis miestas, bet po karjeros etapo Sidnėjuje, kur buvau kapitonu, aš norėjau kažko kitokio, naujų iššūkių. Mano žmona atvyko sezonui prasidėjus ir abu pamatėme, kad kultūrų skirtumai yra dideli, tačiau tai tuo pačiu ir žavi. Mums buvo įdomu, kaip žmonės gyvena šioje Europos dalyje.

Jūs, lietuviai, esate tikrai geri žmonės. Vyresnioji karta galbūt labiau užsidariusi, tačiau jaunimas čia atviresnis, daug kas kalba angliškai, kas labai gelbėja. Čia visi labai mieli. Pažiūrėkite į sirgalius, po rungtynių jie stovi prie aikštelės ir laukia mūsų, kol mes praeidami pliaukštelsime su jais delnais. Tai tiesiog puiku“, – džiaugėsi pašnekovas.

Nuotr. K.Kavolėlis

Žinomi veidai komandoje

Pažindamas lietuvių mentalitetą, Madgenas pirmiausia turėjo pažinti savo komandos draugus rūbinėje, o kitame jos gale nuo Madgeno sėdi du vyrukai, su kuriais, kaip sako pats australas, liūdna niekada nebūna.

Madgenas turi omenyje brolius Lavrinovičius, kurie, kaip ir pats Madgenas, prie „Lietkabelio“ prisijungė praėjusią vasarą. Pokalbiui pasisukus apie garsiuosius Lietuvos dvynius, Madgenas suskumba juokais atsakyti, kad jam nereikėjo daug laiko įsitikinti, kodėl šie vyrukai tėvynėje tokie populiarūs.

„Lietuva myli brolius Lavrinovičius? Aš galiu pasakyti kodėl! – juokdamasis garsiai sušunka Madgenas. – Juk jiems abiems jau 37-eri, tačiau jie vis dar žaidžia puikiai ir svarbiausia, kad myli krepšinį. Savaime suprantama, jie puikūs vaikinai ir už aikštelės ribų, nes jie draugiški, labai linksmi, geri šeimos žmonės, su jais niekada neliūdna rūbinėje. Apskritai, manau, kad gera atmosfera persirengimo kambaryje sezono metu gali pridėti papildomų pergalių.“

Tai, kad „Lietkabelyje“ žais buvęs Europos čempionas ir vyrukas, kuris ne per seniausiai gynė Madrido „Real“ bei Stambulo „Fenerbahče“ garbę, Madgenas vasarą suprato vos pamatęs Lavrinovičių pavardes komandos žaidėjų sąraše. Ar tai jį nustebino? 

„Na, aš žinojau apie Brolius. Juk stebėdavau olimpines žaidynes, pasaulio čempionatus, o Australija keletą kartų buvo susitikusi su jų atstovaujama Lietuvos rinktine, taigi man tikrai nereikėjo aiškinti, kas tie du linksmi vyrukai. Pamatęs jų vardus mūsų sudėtyje, aš atpažinau juos ir buvau laimingas, kad juos turėsime. Toks talentas komandai labai reikalingas“, – tikino krepšininkas.

Kylantis Australijos krepšinio milžinas

Didžiąją savo karjeros dalį, penkerius metus, Madgenas praleido Australijos didmiestyje Sidnėjuje, kur gynė vietos „Kings“ garbę ir buvo jos kapitonu. 

Tėvynėje Madgenas buvo ryškus ir pastebimas – 2011 metais jis tapo Australijos lygos metų naujoku, 2013-aisiais – labiausiai patobulėjusiu žaidėju, o tais pačiais metais pateko ir į pirmąją simbolinę geriausiųjų komandą.

Po sėkmingo sezono, 2013-aisiais Madgenas buvo pakviestas debiutuoti Australijos rinktinėje „Sino-Australia Challenge“ turnyre, kuriame kovojama su Kinijos rinktine. Vis tik įsitvirtinti nacionalinėje ekipoje gynėjui nebuvo lemta – po patirtos kulkšnies traumos Madgenas paliko rinktinės stovyklą.

Nors ir neprasibrovęs pats, Madgenas yra įsitikinęs, kad Australijos krepšinis į priekį eina dideliais žingsniais, o tai įrodo geri rinktinės rezultatai.

„Australai labai myli sportą, jie sportuoti pradeda būdami dar labai jauni. Turime labai geras sąlygas dirbti ir tobulėti. Manau, kad Australija tai įrodo ir olimpinėse žaidynėse, kur iškovojama daug medalių. Krepšinis mūsų šalyje nėra pirmaujanti sporto šaka, bet jis tikrai auga.

Lyga tobulėja, bet nereikia pamiršti, kad mes turime kriketą, plaukimą, regbį, futbolą… Tačiau krepšinis taip pat auga, o žiūrovai gausiai lanko rungtynes“, – gimtosios šalies progresu pasidžiaugė Madgenas.

Australijai pastaraisiais metais krepšinio pasaulyje netrūksta ryškių vardų. Andrew Bogutas, Matthew Dellavedova, Patty Millsas, Benas Simmonsas... Žvaigždžių netrūksta, tačiau tokie vardai iš dangaus nenukrenta.

Nors krepšinis Australijoje nėra viena populiariausių sporto šakų, ji yra įtraukta į Nacionalinio Australijos sporto instituto programą. Tai – bene svarbiausias šalies sportininkų rengimo centras, kuriame savo kelią būsimi krepšininkai pradeda dar labai jauni, kai kurie net ir nuo dvylikos metų.

„Tokiose stovyklose jaunimas treniruojasi ir tobulėja. Jie turi puikias sąlygas dirbti, keliauja žaisti ir į JAV bei Europą. Pažiūrėkite į Brocką (Motumą – aut. past.), jis ten buvo ir tai jo karjeroje labai pagelbėjo, Brockas žaidžia puikiai.

Ten yra labai jauni vyrukai. Vyriausi galbūt yra devyniolikmečiai, nes vėliau tu arba eini į universitetą, arba žaidi profesionaliai. Bet daugelis ten yra apie 15 metų amžiaus, priklausomai nuo to, kur gyveni. Jie sunkiai treniruojasi, bet žaidėjo karjerai tai yra didžiulis postūmis į priekį“, – apie australišką sistemą pasakojo Madgenas.

Anot jo, šiame sporto institute krepšinio paslapčių mokėsi ne tik dabartinis žalgirietis Motumas, bet ir dalis dabartinio Australijos krepšinio žvaigždyno. Ši įstaiga Australijoje laikoma tikru tramplinu į sėkmingą karjerą.

„Ten sąlygos yra labai profesionalios, turimos geros bazės. Matthew Dellavedova, Benas Simmonsas, Patty Millsas… Visi jie savu laiku buvo ten. Jei gyveni ten, tu turi puikias galimybes turėti sėkmingą karjerą. Bet aš niekada ten nebuvau“, – garsiai nusijuokdamas tarė Madgenas.

Jis niekada nedirbo tokiose šiltnamio sąlygose, tačiau atsidavimą Panevėžyje demonstruojančiam australui savo tritaškiais kilnoti sausakimšos „Cido“ arenos stogą to ir nereikėjo.

Dabar Madgeno horizonte – LKL finalas. Sezono atradimu tapęs „Lietkabelis“ Euforiją Aukštaitijoje gali perkelti į dar aukštesnį lygį.

„Sėkmės tam mums tikrai prireiks“, – atsisveikindamas tarė Madgenas.


Rodyti komentarus
1 2  »
2017-05-27 10:14
arturas97Grant, Valeika(cpukaitis)Gordon, naujokasArnas butkevicius, jomantas, gailius(visgi lietuvis)Baronas, magden, giedraitisewing, girdziunasSi sudetis kur kas geresne ir pigesne nei siumete+ pigesne, tad visus pinigus galima siulyti gordonui, kuris dar turi kontrakta su rytu. grant+ gordon butu nerealus duetas


gordonas begs kuo toliau - ir tikrai net nesvarstys kad likti :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 20:50
arturas97Jei rytas pralos neptunui, tai kurciui ne tik durys bus aprodytos, bet jis baigs karjera, nes niekas neims jo, ne veltui is italu ismete, kurtis gali zaisti tik su chinki zvaigzdytnu(dragiciai, svedas, koponenas) kurie patys tempe individualiu mesitriskumu chinkus, arba turint tokia kaip edisona, kuris rytas istempe turnyruose


Jau pagaliau daejo, durneli, kad su tavo surinkta sudo kruva nebus tavo issvajoto uraganinio puolimo su 24 kontratakom?:DDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 20:48
arturas97Grant, Valeika(cpukaitis)Gordon, naujokasArnas butkevicius, jomantas, gailius(visgi lietuvis)Baronas, magden, giedraitisewing, girdziunasSi sudetis kur kas geresne ir pigesne nei siumete+ pigesne, tad visus pinigus galima siulyti gordonui, kuris dar turi kontrakta su rytu. grant+ gordon butu nerealus duetas


Tu matosi kaip buvai durnas tai taip ir likai. Surinko antrarusius lavonus ir aiskina kad sudetis kur kas geresne. Nenuostabu kad kiekvieno sezono pradzioje kliedi apie titulus, o paskui sedi po visu iszaginimu su kruva pliuchu ir vel delioja sudetis jau kitam sezonui.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 19:08
tv3jei rytas pralaimes lkl mazaji finala neptunui kurciui gali but parodytos durys net ir uzemus treciaja vieta nera garantyju kad kurtynaitis dirbs vilniuje lietuvos rytas jau dabar vilioja siuo metu lietkabeli treniruojanti kazy maksvyti


Jei rytas pralos neptunui, tai kurciui ne tik durys bus aprodytos, bet jis baigs karjera, nes niekas neims jo, ne veltui is italu ismete, kurtis gali zaisti tik su chinki zvaigzdytnu(dragiciai, svedas, koponenas) kurie patys tempe individualiu mesitriskumu chinkus, arba turint tokia kaip edisona, kuris rytas istempe turnyruose
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 19:07
Grant, Valeika(cpukaitis)

Gordon, naujokas

Arnas butkevicius, jomantas, gailius(visgi lietuvis)

Baronas, magden, giedraitis

ewing, girdziunas

Si sudetis kur kas geresne ir pigesne nei siumete+ pigesne, tad visus pinigus galima siulyti gordonui, kuris dar turi kontrakta su rytu. grant+ gordon butu nerealus duetas
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 17:24
tv3
jei rytas pralaimes lkl mazaji finala neptunui kurciui gali but parodytos durys net ir uzemus treciaja vieta nera garantyju kad kurtynaitis dirbs vilniuje lietuvos rytas jau dabar vilioja siuo metu lietkabeli treniruojanti kazy maksvyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 17:20
kazys maksvytis
rytas jau ziuri i kita sezona zvalgosi
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 17:18
kazys maksvytis
rytas pastoviai po sezono tuo pradeda dometis kai pries juos suzaidzia gerai
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 17:16
JD
Vargsas arturiukas:DD Visa sezona kliedejo kaip kaip nenori nuvilti zalgirio fanu, o dabar sedi prie suduzusios geldos ir dabar jau ziurek lietkabelio fanams ta pati sako. Pliuchu absoliutus sezonas, o durnius dar nesuprato kad jokie legionieriai neisgelbes sudrycio nes kol nebus normaliu lietuviu komandoje tol raudona komjaunimo padla bus dauzoma lkl nuo visu. Zodziu visiska vainausko degradacija.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 17:15
krepsinis.net
lietuvos rytas vilioja kazy maksvyti ir bena madgena
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 16:58
arturas97Na baronas, rokas, gailius, gudaitis bego i ryta ir teisinosi jie--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Ka čia jau beprisiteisinsi. Iš šitų tavo išvardintų tik giedraitis aukščiau pakilo, nes iš Šiaulių, o kiti visi gerokai smuko, judaitis- viena antra, viena trečia, ir šiemet ketvirta vieta lkle , galėjo turėti tris auksus, plius murgdėsi teletubiecup o ne eurolygoje, baronas- vietoj trečios, šiemet ketvirta, gailius- pernai trečia, galėjo but su antra, šiemet ketvirta, o galėjo garantuotą trečią turėt. Nu ir kas paneigs, kad čia ne lūzerių karma?.....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 16:48
dalu
As tai nesuprantu,koks cia stebuklas?visi zinojo,kad tiek neptunas tiek lietkabalis yra panasaus pajegumo kaip rytas....pasiziurekit i ryto sudeti,tragiska..nera nej vieno padoraus zaidejo,kad pasakytum va rytas turi toki ir toki zaideja,Legionas visiski vidutiniokai,Lietuviai isvis tik Dzukijoj kokioj tinkami zaisti...ryto sudetis tiesiog graudi
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 15:20
Na baronas, rokas, gailius, gudaitis bego i ryta ir teisinosi jie

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 15:08
....
tau arturiuk ziuriu visi pasiulymus turi ir tiesiog verziasi i ryta zaisti. bet kaip ateina laikas konplektacijai niekas i ji neina ir belieka antrarusius lietuvius pasiimti bei tusofcikus legionierius kuriems normalus klubas nieko ir nesiulys.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 14:25
tam o taipJis grizta namo,suvok tai!!! Jis ne del pinigu cia buvo! Jo islaikyti neimanoma,jis igyvendino tai del ko atvaziavo,jis turi seima su neseniai gimusiu sunumi,jo laukia Sydney Kings su kur kas didesniu atlyginimu,nei gali pasiulyti Lietkabelis!ir Panevezys ne Vilnius,Kaunas ar Klaipeda!jis labai daznai su seima vaziuodavo i Vilniu,Klaipeda...ypac jo zmona megsta idomu ir aktyvu gyvenima!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Siaip magdenas jau turi ryto pasiulyma, tad realu ji bus matyti ir lietuvos ryte
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 14:23
JR
Kad ir kaip bus, bet jis padėjo mums tapti istorijos liudininkais.

Gyvais, Panevėžio krepšinio istorijos liudininkais.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 13:48
tam o taip
Jis grizta namo,suvok tai!!! Jis ne del pinigu cia buvo! Jo islaikyti neimanoma,jis igyvendino tai del ko atvaziavo,jis turi seima su neseniai gimusiu sunumi,jo laukia Sydney Kings su kur kas didesniu atlyginimu,nei gali pasiulyti Lietkabelis!ir Panevezys ne Vilnius,Kaunas ar Klaipeda!jis labai daznai su seima vaziuodavo i Vilniu,Klaipeda...ypac jo zmona megsta idomu ir aktyvu gyvenima!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 13:29
to o taip
O prie ko cia rytas? Brad Newley buvo kazkoks pergaliu garantas?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 13:17
djgaffer
Superinis straipsnis.Pats Madgenas visą sezoną išlaiko gerą formą,stabilus metikas.Čia padėjo ir tai,kad traumų pavyko išvengt.Nu bus Žalgiriui darbo finale dengiantis prieš jį.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-05-26 13:15
o taip
labai tykiuosi, kad ji kitam sezonui issaugos Lietkabelis

nes tureti Australa savo komandoj, yra pergales ir trofeju garantas!

prisiminkime Ryta ir ta pati Neptuna su priesaky Australu Angusu Brandtu!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 23

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas