Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Bandirmos „Banvit“ ir Gediminas Orelikas baigė sezoną Turkijos krepšinio lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 70:74 (18:13, 21:16, 16:24, 15:21) nusileido Stambulo „Daruššafaka“ ir pralaimėjo seriją 0-2.

GM: 19

Paskutinėse sezono rungtynėse lietuvis per 31 minutę pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Šį sezoną Orelikas Turkijos pirmenybėse sužaidė 31 rungtynes ir per jas aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 31 minutę, pelnydavo po 15 taškų, dvitaškius mesdavo 59,8 proc., o tritaškius – 41,6 proc. taiklumu. Jis taip pat atkovodavo po 5 kamuolius ir atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Banvit“: Jordanas Theodore’as 18 (10 rez. perd., 5 atk. kam.), Gašperas Vidmaras 14, Damianas Kuligas ir Edo Muričius po 11.

„Daruššafaka“: Bradley Wanamakeris 20, Williamas Clyburnas 18, Luke’as Harangody 17.

2017-05-27 00:23
Siaip
7 taskai, 9 reboundai. Metimai nekrito, tai atidirbo kovoje del kamuoliu. Neblogas pasirodymas. Ko cia lojat?

--
2017-05-26 21:59
...
Rimtas signalas rinktines treneriams kad zaidejas prapuole per svarbiausias rungtynes
2017-05-26 21:55