Mindaugas Lukauskis: „Žalgiris“ tokios kovos gal net nesitikėjo“

Lorenzo Williamso metimas iš po krepšio Nuotr.: Fotodiena.lt
Tylos minutė prieš rungtynes Nuotr.: Fotodiena.lt
Brockas Motumas apgauna Brolį Nuotr.: Fotodiena.lt
Augusto Lima Nuotr.: Fotodiena.lt
Darjušo Lavrinovičiaus pokalbis su teisėju Jurgiu Laurinavičiumi Nuotr.: Fotodiena.lt

Mindaugas Lukauskis LKL finalo seriją pradėjo per 6 minutes ir 44 sekundes pelnydamas 13 taškų iš eilės. Tiek pat buvo pelniusi visa Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri prieš Kauno „Žalgirį“ atsiliko 13:14.

Brockas Motumas apgauna Brolį

Kitus savo taškus Lukauskis pelnė prabėgus dar 30 žaidimo minučių, iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės. Tuomet jo dvitaškis „Lietkabelio“ deficitą sumažino iki 63:70, tačiau pakovoti dėl pergalės Kazio Maksvyčio auklėtiniai nebesugebėjo.

„Pradžioje gavau nemažai derinių ir reikėjo žaisti, o man pasisekė. Komandos draugai atliko perdavimus, o aš pataikiau. Vienas negali visada žaisti, vėliau rungtyniavome per kitus krepšininkus, visgi tai yra komandinis sportas. Gera pradžia, bet galas blogas“, – apie savo pasirodymą po rungtynių tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Lukauskis.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ buvo išsiveržęs į priekį, tačiau 11 taškų paeiliui pelnęs „Žalgiris“ nudūmė link pergalės. Po pralaimėjimo 6 taškų skirtumu (67:73) Lukauskis abejojo, ar oponentai tikėjosi tokios atkaklios kovos.

„Galbūt šiek tiek pritrūko sėkmės, o rungtynių pabaigoje – koncentracijos. Keli taiklūs varžovų metimai, kelios klaidos gynyboje ir viskas susidėjo. Davėme neblogą kovą, gal „Žalgiris“ to net nesitikėjo. Žaidimas klostėsi visai neblogai. Reikia kelis dalykus patvarkyti ir žiūrėsime“, – teigė 38-erių metų 198 cm ūgio krepšininkas.

„Buvo ir puolime pramesta metimų, gynyboje nesujudėjome taip, kaip tarėmės, – apie „Žalgirio“ spurtą ketvirtajame kėlinyje sakė Lukauskis. – Tokios buvo smulkmenos, dėl kurių „Žalgiris“ susikrovė pranašumą. Vis tiek, jie turi didelę patirtį ir jiems pabėgus, vytis yra sunku. Ką padarysi.“

Lukauskis buvo vyriausias žaidėjas tarp visų susitikimo krepšininkų, tačiau puolėjas praleido daugiausiai minučių aikštėje (34). Jis neslepia, kad žaisti tokį ilgą laiką jam nėra lengva.

„Vyresni žaidėjai po pusfinalio turėjo kelias laisvas dienas, tad kažkiek atsistatėme. Aišku, sunku su „Žalgiriu“ kovoti, nes jų meistriškumas ir suoliukas yra geresni. Mums, vyresniems žaidėjams, žaisti po 30 minučių tikrai nėra lengva. Bet stengiamės, kovojame iš paskutinių jėgų, nes tai yra paskutinis etapas – nebėra kam taupytis“, pažymėjo krepšininkas.

Lukauskio komentarą žiūrėkite nuo 17 min. 51 sek.:

2017-05-29 00:34
TDaYDidziausia pagarba Mindei, sutiek metu o taip losia! Tikras profesionalas, matosi labai prisiziuri kuna. Net nepasakysu kad jam tuoj 40 kai stebi kaip aikstej juda. Ryto legenda!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Aha tikrai:DD Neveltui neblogai Lukis atserea tavo sudryti pusfinalyje ir dabar galite eilini syki sedeti absoliuciame sude nes sudas ir yra tikroji jusu vieta.
2017-05-28 23:40