Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavusi Pirėjo „Olympiakos“ komanda pergale pradėjo Grakijos pirmenybių finalo kovas.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai pirmose rungtynėse namuose 63:58 (19:10, 16:23, 13:17, 15:8) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Panathinaikos“ pirmavo 58:55, tačiau tada Vassilio Spanoulio ir Nikolo Milutinovo pastangų dėka „Olympiakos“ pelnė aštuonis taškus iš eilės ir triumfavo savo aikštėje.

Naudingiausiai Pirėjo komandos gretose žaidęs Vassilis Spanoulis pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/6 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 12, Georgios Printezis 12 (5/16 metimai), Vassilis Spanoulis 11 (10 rez. perd.).

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 16, Ioannis Bourousis 13 (11 atk. kam.), Chrisas Singeltonas 9.