Per trečiąjį kėlinį 41 tašką pelnę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo antrąją pergalę. Šeštadienį vilniečiai namie be didesnio vargo 114:65 (27:15, 21:21, 41:21, 25:17) nugalėjo Lino Šalkaus treniruojamus Marijampolės „Sūduvos-Arvi“ krepšininkus.

Šiame mače „Lietuvos rytui“ dėl traumų padėti negalėjo J.P.Batista ir Robertas Štelmaheris.

[image=8079 left Vytenis Jasikevičius ir kiti „Sūduvos-Arvi“ krepšininkai buvo bejėgiai prieš „Lietuvos ryto“ gynybą]Aikštės šeimininkai jau rungtynių pradžioje buvo įgiję 8 taškų pranašumą, kai sužaidus 4 minutes buvo priekyje – 10:2, o po pirmojo kėlinio jau 27:15.

22-ąją mačo minutę taiklia bauda Žydrūnas Kelys buvo sumažinęs marijampoliečių atsilikimą iki 10 taškų (41:51), tačiau tada vilniečiai laimėję 2 minučių tarpsnį spurtu 12:0 įgijo solidžią 22 taškų persvarą (63:41).

Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, po 5 iš eilės Chucko Eidsono pelnyto taškų „Lietuvos ryto“ pranašumas jau siekė 31 tašką (77:46).

Agresyviai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę sostinės krepšininkai ketvirtojo kėlinuko pradžioje buvo įgiję netgi 43 taško atotrūkį (91:48). 32 kartus šiame mače suklydę marijampoliečiai patyrė triuškinančią nesėkmę.

„Lietuvos rytas“: Chuckas Eidsonas 20, Kenanas Bajramovičius 18, Marijonas Petravičius 12 (9 atk. kam.), Hollisas Price’as 12 (6 rez. perd.), Matthew Nielsenas 12, Mindaugas Lukauskis 11, Martynas Gecevičius 10 (6 rez. perd.), Andrius Šležas 10, Artūras Jomantas 7 (4 per. kam.), Michailas Anisimovas 2, (Simas Buterlevičius).

„Sūduva-Arvi“: Virginijus Sirvydis 13 (9 kld.), Audrius Maneikis 13, Vytenis Jasikevičius 9, Marius Valukonis 8, Gytis Sirutavičius 8, Žydrūnas Kelys 5 (9 kld.), Tomas Černeckis 5, Aurimas Birgelis 2, Giedrius Rinkevičius 2, (Vaidas Trepočka, Mindaugas Tamušauskas, Martynas Binza).

„Lietuvos rytas“ kartu su „Šiauliais“ pirmauja LKL. Abi komandos turi po dvi pergales. „Sūduva-Arvi“ su Klaipėdos „Neptūnu“ užima paskutines vietas, pralaimėję po du kartus.