Penki krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipa iškovojo antrąją pergalę LKL pirmenybėse. Šeštadienį išvykoje „Nevėžio“ komanda 99:85 (17:19, 33:21, 23:23, 26:22) nugalėjo Kauno „Aisčius-Atletą“ ir lieka turnyrinės LKL lentelės viršuje.

Du kėlinius vykusi apylygė kova nutrūko antrojo kėlinio pabaigoje. „Nevėžiui“ pirmaujant dviem taškais svečiai 6 taškus iš eilės pelnė baudų metimais, o po Beno Veikalo tritaškio Kėdainių komanda atitolo dviženkliu skirtumu – 46:35.

Per likusį laiką „Aisčiai-Atletas“ kaskart priartėdavo, tačiau pavyti varžovus koviniu atstumu nepavyko nė karto.

„Aisčiai-Atletas“: Valdas Dabkus 23 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Gintautas Vileita 14, Tautvydas Barštys 14, Egidijus Dimša 13, Gediminas Navickas 12, Tomas Rakauskas 8, Mindaugas Kalvelis 1, (Darius Gvezdauskas, Arūnas Vasiliauskas, Pranas Skurdauskas).

„Nevėžis“: Povilas Šakinis 19 (5/6 tritaškių), Benas Veikalas 14, Povilas Butkevičius 14, Žydrūnas Stankus 14, Paulius Joneliūnas 10, Gintaras Leonavičius 9 (7 atk. kam.), Audrius Mineikis 8, Tomas Čerkunovas 6, Mindaugas Sakalauskas 5, (Aidas Viskontas).

Po šios pergalės „Nevėžis“ kartu su Vilniaus „Lietuvos rytu“ ir „Šiauliais“ užima pirmąsias tris LKL pozicijas. Visos komandos laimėjo abejas žaistas rungtynes. „Aisčiai-Atletas“ yra komanda, sužaidusi daugiausiai rungtynių LKL šį sezoną – trejas. Vieną pergalę iškovoję kauniečiai užima šeštąją poziciją tarp 10 klubų.