Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius nebuvo registruotas rungtynėms, o Kostas Sloukas antrajame ketvirtyje patyrė traumą, tačiau Stambulo „Fenerbahče“ namuose 94:72 (24:26, 26:16, 22:15, 22:15) įveikė „Daruššafaka“ ir Turkijos lygos pusfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Slogiai rungtynes pradėję šeimininkai nupūtė varžovus per likusius tris kėlinius, kuriuos laimėjo rezultatu 70:46.

Puikiai rungtynes pradėjęs Sloukas traumą patyrė sužaidęs 15 minučių. Per šį laiką jis spėjo įmesti 7 taškus, atkovoti 3 kamuolius bei atlikti 7 rezultatyvius perdavimus.

Dviejų startinio penketuko žaidėjų netektį puikiai kompensavo Melihas Mahmutoglu, kuris per 21 minutę pelnė 18 taškų bei tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju. Nuostabų turko pasirodymą arenoje susirinkę sirgaliai pasitiko „MVP! MVP!“ skanduotėmis.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 18 (2/2 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), Ekpe Udoh, Nikola Kaliničius ir Jamesas Nunnally po 12.

„Daruššafaka“: Willas Clyburnas ir Scottie Wilbekinas (4/12 trit.) po 16, Jamesas Andersonas (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Ante Zizičius ir Luke'as Harangody (7 atk. kam.) po 8.