Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Dramatiška nesėkme kovas Ispanijos čempionato pusfinalyje pradėjo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ komanda, kuri pirmajame mače savo aikštėje 82:83 (22:21, 19:12, 23:25, 18:25) pralaimėjo Valensijos „Basket“ ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Antrosios rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos taip pat Vitorijoje.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei, Kimas Tillie smeigė tritaškį ir „Baskonia“ pirmavo – 80:78.

Kitoje aikštės pusėje Fernando San Emeterio atsakė tuo pačiu, šeimininkai paskui suklydo, Joanas Sastre'as realizavo abi baudas ir finalinė sirena skelbė svečių pergalę – 83:80.

Nuo suolo pakilęs Sedekerskis žaidė 6 minutes, per kurias niekuo pasižymėti nesugebėjo.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas 17 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 12, Kimas Tillie 11, Ricky Ledo 10, Tornikė Šengelija 10.

„Basket“: Fernando San Emeterio 24, Bojanas Dubljevičius 15, Joanas Sastre'as 14.