Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Matydamas įsibėgėjantį Klaipėdos „Neptūną“, Rimas Kurtinaitis antrojo kėlinio viduryje atsisuko į sekretoriatą ir paprašė minutės pertraukėlės. Sekretoriatas sustabdė rungtynes sirena, žaidėjai pasuko link suolelio, šokėjos išbėgo į aikštę, bet minutės pertraukėlės taip ir nebuvo.

15
32
75%
6/8
6

Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris abi pertraukėles buvo išnaudojęs dar pirmajame kėlinyje, todėl teisėjai netrukus sostinės klubo strategui paskyrė techninę pražangą.

Treneris šią žinią priėmė be jokių diskusijų.

„Pirmą kartą gyvenime taip, – po dvikovos prisipažino Kurtinaitis, treneriu dirbantis nuo 2003 metų. – Čia mano klaida, galvojau, kad viena minutė buvo reklaminė. Aišku, kažkas turėjo mane infomruoti, bet yra kaip yra.“

Mindaugas Girdžiūnas tuomet pataikė baudos metimą, Arnas Butkevičius įdėjo iš viršaus ir „Neptūno“ persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 38:26.

Tas skirtumas tarp ekipų vis augo, kol po trijų ketvirčių „Neptūnas“ pirmavo 66:49. Visgi ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ pakilo į šturmą ir po Margirio Normanto tritaškio buvo priartėjęs iki 68:73. Tuomet klaipėdiečiai du kartus iš eilės užpuolė ir mačo baigtis tapo aiški.

Kurtinaitis po dvikovos atrodė ramus ir tikino, kad nieko ypatingo neįvyko.

„Noriu padėkoti komandai už tą triūsą. Nepasidavėme, likus 3 minutėms turėjome šansą ir tas nuteikė gerai. Dabar bandysime koncentruotis namų rungtynėms. Tai normali situacija atkrintamųjų stadijai. Laimėjome namie, pralaimėjome išvykoje, dabar privalome laimėti namie“, – aiškino „Lietuvos ryto“ strategas.

„Šiandien nežaidėme taip drausmingai, kaip pirmas rungtynes. Padarėme 18 klaidų, leidome nusiimti kamuolius – 12 iš jų puolime. Tie skaičiai rodo, kad mums trūko pastangų. Aišku, kai šiose grandyse žaidi silpnai, atsiranda tokie momentai kaip „Neptūno“ geras tritaškių pataikymas. „Neptūnas“ šiandien buvo stipresnis ir nieko nepasakysi“, – sakė Kurtinaitis.

Daugiausia pelno: Jimmy Baron

Pirmoje mačo dalyje turėjęs daug problemų gynyboje („Neptūnas“ pelnė 51 tašką), „Lietuvos ryto“ treneris trečiąjį kėlinį nusprendė žaisti kardinaliai žemesniu penketu. Adamas Lapeta rungtyniavo mažiau nei 3 minutes, o Artūras Gudaitis ir Julius Jucikas apskritai nepakilo nuo suolo.

Taip baudos aikštelėje rungtyniavo Laimonas Kisielius, Artūras Jomantas ir Deividas Gailius.

Varžovų puolimą vilniečiams pavyko pristabdyti – „Neptūnas“ teįmetė 15 taškų, tačiau patiems irgi sunkiai sekėsi užpulti – 11 taškų. Gudaitis ketvirtą kėlinį pradėjo nuo pat pradžių ir per jį surinko 6 taškus.

„Kai statai mažą penketą, puolime nebelieka išryškintų pozicijų, tada reikia streetballo, kurio mums trūksta. Tas keista nes visi lietuviai moka jį žaisti. Kažką laimi, kažką pralaimi. Gynyboj buvo geriau, puolime – stygius. Gudaičtis negali visas 40 minučių žaisti, kelis kartus varžovą apsižaidė, bet paskui pradėjo mesti sunkius metimus. Norėčiau pagirti Matą Juciką, kuris puikiai kovėsi su Gudaičiu“, – pridėjo Kurtinaitis.

Trečiosios serijos rungtynės – sekmadienį Vilniuje, ketvirtosios – kitą trečiadienį Klaipėdoje.

2017-06-08 21:17
3
Tadas

Ką trenerio asistentai veikia ant suolo ? Muses skaičuoja ir imituoja kad dirba !

As ji

--
2017-06-02 18:12
pranciusMnau laiaks kurciui pailseti. Kazkaip viskas per negaliu pas ji eina tai sunku taip
Viena pagrindinių klaidų ta, kad jie dviese puola ant vieno, po ko atiduoda kamuolį laisvam ir pabaiga.
2017-06-02 14:54
Low
Technine gali buti skirta siuo atveju:

Jei pasibaigus minutes pertraukelei,komanda negrizta i aikste.tada teisejai be perspejimo skiria antra minutes pertraukele,o jeigu komanda jau išnaudojo ju limita,tai skiriama technine prazanga treneriui.

O cia sekretoriatas dave,tai yra sekretoriato klaida ir tech prazangos neturejo but. Na bent jau taip parasyta oficialiosen2015m fiba taisyklese.

--
2017-06-02 14:40
Tadas

--
2017-06-02 10:45
Cia taip kurtis bande uzvesti savo komanda, panasiai kaip saras su nesportine dar ziema kai su cska namie zaide

--
2017-06-02 10:11
prancius
2017-06-01 22:27
NBA tai pasitaiko tokių bairių su tom minutinėm.Blattas ten pernai net kelis kartus už tai tech.gavo.Bet pas mus tai išvis retenybė.O dėl žaidimo,tai net patiko tas ryto toks greitas,intensyvus žaidimas.Normantas gerą įspūdį paliko.Su laiku jei dar metimą pagerins,tai neblogas žaidėjas turėtų užaugti.

--
2017-06-01 22:20
Kurtinaitis dar didesne klaida padare kad paeme antra timeout likus 30 sekundziu iki kelinio pabaigos. .

--
2017-06-01 21:06
aliosa
viskas gerai su tuo giedraiciu,ryto komandoje jis vienas geresniu zaideju,aisku graudziai skamba tokia realybe,bet tai tiesa :PPP
2017-06-01 21:02
to dalu
Kloune kas tau ta Giedraiti laiko talentu>??eilinis LKL lygio vidutiniokas,galiu garantuoti kad ryte 7-8 taskus visa karjera imes ir cia bus jo karjeros geriausia komanda rytas kurioje bus zaides,kita stotele po poros metu Lenkija arba Rusijos 2 divizionas arba kokie Prienai
2017-06-01 21:00
Arturduxas: "Baronas geresnis (arba) toks pats) žaidėjas (kaip) už Loganą(-as)". xD
2017-06-01 20:55
Ooo
Ple, nėra time out, tai pasako sekretoriatas, kad nėra, o jei jau davė time out, tai sekretoriatas kaltas, o ne tas kas prašė. Idiotiška taisyklė, net nelogiška :)))

dalu
man tai sunku suprasti ko giedraitis tiek lose,...visiskas grybas gynyboje,puolime irgi i minusa varo....metu 25 ar 26,o losia kaip koks piemuo visiskas...dar kazkas ji laiko talentu LMAO tai kada tas talentas atsiskleis?? 35 metu>?

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 14