Ramūnas Šiškauskas sužaidė pirmas rungtynes Maskvos CSKA gretose. Šanchajaus priemestyje Kunšane prasidėjusiame draugiškame Eurolygos ir Kinijos krepšinio asociacijos (CBA) turnyre Rusijos ekipa 71:62 (23:14, 20:18, 17:11, 11:19) įveikė Sidnėjaus „Kings“ komandą.

Šiškauskas mačą pradėjo starto penkete ir savo pirmuosius taškus pelnė sužaidus vos pora minučių – įmetęs dvi baudas jis padidino CSKA persvarą iki 4:0.

Vėliau Šiškauskas pridėjo dvitaškį su pražanga ir įmetė tritaškį, visus 8 savo taškus surinkdamas dar iki didžiosios pertraukos.

Rusai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:11), tačiau labiau atitrūkti ilgą laiką jiems nepavykdavo. Australijos čempionai antro ketvirčio pradžioje priartėjo iki 27:31, bet po to rusai vėl spurtavo ir įpusėjus mačui pirmavo 43:32.

Trečiajame kėlinyje 8 iš eilės taškus pelnęs Aleksejus Savrasenka padidino CSKA pranašumą iki rekordinio – 60:40. Tačiau australai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir sužaidus 3 minutes paskutiniame ketvirtyje ekipas jau skyrė vos 9 taškai – 53:62.

Besibaigiant mačui „Kings“ priartėjo iki 6 taškų (62:68) ir turėjo progą dar labiau priartėti, tačiau nesuorganizavo rezultatyvios atakos ir Niko Zisio tritaškis nubraukė visas australų viltis.

CSKA: Aleksejus Savrasenka 13 taškų, Trajanas Langdonas 12, Ramūnas Šiškauskas 8.

„Kings“: Dontaye Draperis 19, Glenas Saville'as 14, Jasonas Smithas 10.