Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Tartu „TU/Rock“ komandoje šį sezoną rungtyniavęs Dominykas Milka jau pasipuošė Estijos pirmenybių bronzos medaliu, tačiau sulaukė šanso iškovoti ir auksinį medalį.

GM: 8

Paskelbta, kad krepšininkas iki sezono pabaigos vilkės Šveicarijos pirmenybių Ženevos „Lions“ komandos marškinėlius, kuri šiuo metu varžosi lygos finale.

Serijoje iki keturių pergalių šiuo metu rezultatas yra lygus 1-1, o trečiosios rungtynės vyks šiandien.

Milka šį sezoną Estijos lygoje vidutiniškai per 24 minutes pelnydavo po 12,1 taško, atkovodavo po 7,3 kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Baltijos krepšinio lygoje jam sekėsi dar geriau – jis šiame turnyre vidutiniškai per 28 minutes įmesdavo po 16 taškų, sugriebdavo po 7,1 kamuolio ir atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

2017-06-03 13:09
Kas ten per sumautos taisyklės,kad finalui galima registruoti naują žaidėją?Nu ne veltui Šveicarija-jie matyt savo atskirą sistemą išradę.