Šiauliuose vykusį 8 -ąjį Lietuvos krepšinio fanų čempionatą laimėjo Kauno "Žalgirio" sirgaliai.

Finale "Žalgirio" fanai po atkaklios kovos paklupdė JBR (Juodai Baltai Raudoni) fanus 54:52.

Kovoje dėl trečiosios vietos grūmėsi dvi Šiaulių sirgalių komandos. Čempionato organizatoriai "Šiauliai" turėjo pripažinti to paties miesto futbolo komandos "Sakalo" fanų pranašumą 47:49.

Dėl penktosios vietos kovojo dvi sostinės fanų komandos. "L-Rytas Ultras" sutriuškino Vilniaus „Sakalų“ fanus 58:38, ir turnyrinėje lentelėje užėmė 5 – ąją vietą, o "Sakalų" fanai liko šešti.

"Žalgirio" fanai susišlavė ir abu asmeninius prizus. Snaiperių konkursą laimėjo Aurimas Tamošiūnas, o naudingiausio žaidėjo titulas atiteko Ramūnui Ramanauskui.

Laimėję šį čempionatą Kauno "Žalgirio" fanai įgijo teisę rengti 9-ąjį fanų čempionatą.

2005-06-06 14:27
Jei cia yra Sakalu fanu, gal jie man galetu atsakyti, kodel uz ju komanda lose zmones, kurie, isskyrus 1, kasio kamuoli rankose laike pirma karta? Atmosfera komandoje- "superine", saukia vienas ant kito, atsisakineja eiti i aikstele, nors isvis tik 6-iese losia, spjaudosi aikstelej ir t.t. Negi normalus zmones neserga uz Sakalus?
2005-06-06 13:29
Na man tai gaila Sakalų.
O Šiaulių Sakalas dar geriau futbolo fanai krepšinį žaidžia.
2005-06-06 12:35
Nu Zalgirio fanai siemet ant bangos miesto pirmenybese irgi pirma vieta laimejo:)
2005-06-05 20:06
Gana netiketa GreenDeath'u pergale. Sudetis lyginant su pernai ar uzpernai ant popieriaus atrode prasciau, o ir tie JBR atseit susilose gerai. Bet viskas gerai, kas gerai baigias :)
Nu ka trecia taure is eiles, Zalgirio pavyzdziu sekmingai sekama. Taip ir toliau!
2005-06-05 18:27