Nuotr.:

Galingai pusfinalio seriją užbaigusi Stambulo „Bešiktaš“ po penkerių metų pertraukos vėl kausis Turkijos pirmenybių finale.

Daugiausia pataiko: Michael Roll

Ufuko Saricos vadovaujamas klubas ketvirtose pusfinalio rungtynėse išvykoje 91:65 (26:16, 26:17, 18:9, 21:23) nepaliko jokių vilčių šį sezoną Eurolygoje kovojusiai Stambulo „Anadolu Efes“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Finale „Bešiktaš“ kovos su pusfinalyje sausu rezultatu 3-0 Stambulo „Daruššafaka“ pervažiavusia Stambulo „Fenerbahče“.

Nugalėtojų gretose galingu dvigubu dubliu išsiskyrė buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Vladimiras Štimacas, kuris per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 sykį suklydo.

„Anadolu Efes“ už finalo borto liko pirmąsyk nuo 2014 metų.

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 15, Bryantas Dunstonas 14, Cedi Osmanas 12, Derrickas Brownas 11.

Bešiktaš“: Michaellas Rollas 22, Vladimiras Štimacas 18 (12 atk. kam.), Michaelas Thompsonas 12, Sertacas Sanli 10.