Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Graikijos krepšinio lygos finalo serijoje – lygybė. Ketvirtose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ namuose 71:58 (18:11, 21:17, 20:11, 12:19) parbloškė Pirėjo „Olympiakos“ ir išplėšė lemiamas rungtynes.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamos rungtynės vyks Pirėjuje.

„Panathinaikos“ šiame mače visą laiką buvo priekyje. Antrojo kėlinio viduryje Graikijos sostinės klubo pranašumas siekė vos 1 tašką (21:20), tačiau tuomet „Panathinaikos“ spurtavo 18:8 ir po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (39:28).

Trečiajame ketvirtyje „Panathinaikos“ nemažino apsukų ir savo pranašumą padidino iki 20 taškų (59:39), o paskutinis kėlinys buvo tik formalumas.

Šiame mače prastai sužaidė „Olympiakos“ lyderiai Georgiosas Printezis ir Vassilis Spanoulis. Pirmasis pelnė 6 taškus (3/6 metimai), o Spanoulis įmetė 3 taškus (0/2 metimai, 3/3 baudos) ir suklydo 5 kartus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas ir Chrisas Singletonas po 14, Ioannis Bourousis 12, Mike’as Jamesas 11.

„Olympiakos“: Erickas Greenas 20 (3/5 dvit., 3/5 trit., 5/5 baudos), Patrickas Youngas ir Kostas Papanikolaou po 7.